Moduł GPS do telefonu komórkowego

Witam,

Czym się kierować i jaki polecacie moduł GPS do telefonu komórkowego (Nokia e61i) ?

Podróżować będę samochodem, używając go przeważnie w zabudowaniach , fajnie by było (ale bez też nie jest źle) jeżeli będzie opcja anteny zewnętrznej.

Czekam na propozycje.

Każdy będzie dobry - ważne, by był sprawny. Łapie sygnał niemal natychmiast w porównaniu do tych wbudowanych w nowsze telefony.

Ja miałem TAKI kiedyś do Nokii E51 i nie było najmniejszych problemów. Należy pamiętać, żeby brać w podróż ładowarkę do telefonu i do modułu, bo gdy jedno z nich padnie, to pozostaje papierowy atlas :wink:

W czasach powszechnie dostępnej nawigacji samochodowej trudno będzie znaleźć moduł GPS do komórki ale zajrzyj tu http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1229050.html

dziękuje za zainteresowanie,

Temat z twojego linku jest stary 2009 rok, od tego roku myśle że trochę się zmieniło, ale skoro mówicie że każdy jest taki sam…

Ten moduł z aukcji ma nawet gniazdo do anteny zewnętrznej i jeśli miałbym polecić, to warto kupić właśnie takie używane urządzenie za kilkadziesiąt złotych, niż nowe. Nowe to kwestia 150 - 200zł (są i droższe), ale nie opłaca się - wtedy warto już dołożyć i kupić telefon z wbudowanym modułem GPS.