Mody do emule

Mam dwa pytania:

1.Jak wgrac moda do Emule.

2.Jakie byłyby dobre ustawienia dla mułka i jaki byłby odpowiedni mod , o to moje łacze: radiowe 100 kb/s.

:slight_smile:

  1. Rozpakowujesz moda i pliki, które otrzymasz z tej operacji wrzucasz do folderu z eMule, akceptując po drodze nadpisanie wszystkich, które są nadpisywane.

Moda sie nie wgrywa do eMule,tylko jest to plik exe tylko zmodywikowana wersja podstawowego klienta.

To masz jakiegoś dziwnego moda… że się go nie ‘wgrywa’ do folderu z pierwotnym eMule :? I czasami mod zawiera więcej ważnych plików niż tylko *.exe - choćby Sivka , czy LSD.

A jak chcesz ty wgrywać???

Nie wgrywa sie tylko podmienia…

Jak bawię sie inna wersje,to zawsze Temp Incomin

Posługuje się Twoim językiem - Ty to tak nazwałeś :stuck_out_tongue:

A jak zainstalować moda, to już napisałem wyżej :idea:

A jakie byłyby dobre ustawienia Mułka :)dla mojego łącza (LAN 100kb/s)??

Standardowe…

A ja nie wiem czym mówicie :stuck_out_tongue: Ja sciąm wersje xxx-bin.rar rozpakowywuje i uruchamiam exe’ka i wszystko chodzi jak trzeba, bez żadnych instaleg wersji “czystej” (bez-modnej :P).

Mody masz na http://www.emule-mods.de.

A dlaczego podmieniacie pliki a nie robicie podobnie do mnie?

Pytanie kolego brzmiało:

I na nie staraliśmy się odpowiedzieć… Czaisz :?: :lol:

Kolego ch4o5, nie rozumiem Cie co ty napisałes,ale chyba to ze instalujesz Emule bez rzadnych ustawien :slight_smile: . ??Podmienia sie pliki, tylko przy wgrywaniu dodatkowego MODA (zamienia pliki :smiley: ).

Nie… Kolega ch4o5 dobrze napisał, bo tak też można, ale nie tego dotyczyło pytanie.

Dzięki Pawek za poparcie :piwo:

Wyczerpująco na ten temat:

h**p://www.osiol.com/index.php?showtopic=1529