Modyfikacja biosu w GF 6800XT

Wie może ktoś czy możliwa jest zmiana biosu w tej karcie w ten sposób aby system wykrywał ją jako np GT? (lub inną) …

Chodzi mi głównie o oszukanie gry Medal Of Honor Airborne, która twierdzi, że nie obsługuje danej karty …

Karta jest to dokładnie Galaxy GF 6800XT 128 MB/256 bit.

Z góry dzięki za odp.

sprawdź wymagania tej gry być może do uruchomienia wymaga sprzętowej obsługi Pixel shader 3.0 a twoja karta jej nie ma pewnie :P.

No wymaga ale moja to ma własnie :wink:

a jaki dokładnie błąd wyskakuje ??

Ja jeszcze tego nie sprawdziłem więc nie wiem co wyskakuje … Ale kolega ma ta samą kartę i twierdzi, że wyskakuje to samo co w poprzednich wersjach jeśli ktoś miał MX’a … Czyli po instalacji poprostu nie odpali … Dziś sprawdzę tą grę dopiero w domu a tam niestety nie mam dostepu do internetu … Ale to, że nie pójdzie jest raczej w 100% pewne … Wszystkie wersje Medala (które miały jakieś zastrzeżenia do jakiś kart ) jesli je miały to się sprawdzało i nie było możliwości uruchomienia gry :expressionless:

jak przyjedziesz do domu wywal stare sterowniki i zainstaluj najnowsze.

ok :wink: … Ale jak nie zadziała to w poniedziałek pogadamy :slight_smile: Bo widzę, że Ty jesteś tu jednym ze stałych bywalców :wink:


Ale tak poza tym to możliwe jest oszukanie w ten sposób komputera?? … Bo np miałem radka 9550 i zmieniłem mu taktowania bios’ie … I system go widział jako 9600 pro (familly) …