Modzilla Firefox Java Plug-in error

siema,

właczam sobie dzisiaj firefoxa i wyskakuje mi błąd w ktorym pisze:

Java Plug-in error

Java Plug for Netscape Navigator should not be used in Microsoft Internet Explorer. Pleas use Java Plug-in for Internet Explorer instead

przeinstalowanie przegladarki nie pomogło , a usowac plikow z firefoxem nie mam zamiaru a tym bardziej usowac plikow z rejestru, nie mam pozapisywanych stron nigdzie ktore są w ulubionych :confused:

czy moze mi ktos powiedzic o co w tym chodzi ?? co z tym fantem zrobic ??

Więc czas utworzyć kopię zapasową ustawień, a następnie dokładnie usunąć program, zainstalować na nowo i przywrócić ustawienia.

A masz zamiar rozwiązać problem?

A reinstalacja Javy?

no tak ale jak mam ustawic kopie zapasową z ustawieniami skoro nie moge wejsc nawet do przeglądarki ?? , mogłbys mi to wytłumaczyc dogłębniej ??

a usowajac cały program w raz z wpisami do rejestru nie odzyskam ustawien oraz stron z ulubionych dlatego narazie nie chcem ryzykowac dopuki sie nie dwiek jak zrobic kopie zapasowa ustawien , co mam skopiowac?? bo nie mam pojecia :expressionless:

Kopię zrób tym. Nie martw się, że stracisz ustawienia - ja tym już dwa razy robiłem kopie i reinstalowałem liska.

a tak na marginesie to w jaki sposob zrobic to samo ale w operze ??

:arrow: Rozwiązywanie problemów z przeglądarką Opera

jest mały problem , podczas tworzenia back up’u (modzilli) nagle wyskakuje mi komunikat : out of memory :expressionless:

Firefoxa można uruchomić w Safe Mode tj.tryb bezpieczny bez rozszerzeń itp.

problem może wywoływać najnowsza java…08 .

wkurzyłem sie , odinstalowałem jave i udało mi sie wejsc do firefoxa.

exportowałem z pozycji menedzera zakladek wszystkie ulubione do pliku , odinstalowałem firefoxa według tego co pisze tutaj : http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=74599 , zainstalowalem na nowo jave , firefoxa , importowalem z pliku ulubione i śmiga juz wszystko :slight_smile:

dzięki za pomoc :slight_smile: