Moich 5 problemów mi. sterownik win 98 itp

Siemka wszystkim!

Tak jak napisane w temaciekilka problemów.

1.Kiedy klikne dwukrotnie na ikone dysku to wyskakuje mi okienko wyszukiwania? Piszcie wszelkie pomysły.

2.Usówanie windowsa 98. Problem polega na tym że mam xp i 98 na partycji c a kiedy dysk bootuje to pokazuje mi sie wybur windowsa.

3.Nie moge wstawić sterownika do adaptera bluetooth. Przez to programik bluesoleil mi nie działa

4.Sterowniki do karty graficznej GeForce 256. Kiedy instaluje pojawia mi sie komunikat, że nie znaleziono odpowiedniego sprzętu zgodnego ze sterownikiem.

5.Jak wejść na forum na konto admini??? NIE TEGO FORUM OCZYWIŚCIE! !!

kto może niech pisze maile lub pw

Zgóry dzięki za wasze posty.

pozdro

na ra

:smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Podając Hasło

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=110499 Post Piotra P.

Usuń z pliku C:\boot.ini (ukryty i systemowy) wpis wskazujący na Windows 98

Na pewno instalujesz właściwy sterownik?

Zmień tytuł na konkretny używając funkcji icon_edit.gif

Inaczej temat poleci do śmietnika.

hej

1nie zupełnie tego oczekiwałem mnie sie tylko pokazuje okienko wyszukiwania jak klikne na dysk dyskietke lub cd

2z tym już nie mam żadnych problemów

4 Sterownik ściągnołem specjalny do starszych kart.

aktualnie wyświetla mi że w kompie zainstalowana jest zintegrowana karta VGAsave pokazuje ze wszystko jest nidostępne a w dodatku niezgodna z P&P.

3 ma problemy z ogulnym dodawaniem sterowników nawet drukarki maiał problemy i nie dało sie zainstalować

VGA wywalisz wchodząc do managera urządzeń - rozwiń sobie urządzenia systemowe i usuń wszystko co ma w nazwie AGP. Potem restart i komp sam zapyta o stery do karty graficznej, nawet jeżeli nie to da je zainstalować.

UWAGA! !!