Mój komp a Vista Home Basic

Wiem, że były już takie tematy, ale żaden nie odnosi się do Visty Home Basic. Czy na moim kompie będzie chodzić płynnie? Będzie się dać spokojne pracować? Kompa używam do różnych celów, czasem filmy, internet, Word itp. W gry gram rzadko, jeśli już to coś starego.

Oto mój konfig:

AMD XP 3200+

1 GB RAM

dysk 80 GB

GF 5200 Ultimate

Z góry dzięki!

będzie chodzi w miare dobrze jeśli wyłaczysz kilka gadżetów ale do wygodnej pracy sprzydało by się więcej ramu.

Zobacz tu http://www.microsoft.com/poland/windows … visor.mspx

będzie chodzić dobrze, ramu wystarczy (sam mam 1GB to wiem)

On ma 2.2GHz?

graf: karta treoche słaba, ale na basic wystarczająca.

ps: czemu nie weżmiesz Home Premium?

basic ma bardzo mało narzędzi wbudowanych np. bnrak dvd maker’a, movie makera, media center (które na viscie jest przydatne i wygodne w obsłudze) i innych.

Różnica w cenie pomiędzy basic a premium to około 20-50zł, więc różnica nie duża a funkcjonalność znacznie wyższa…

Będzie działać, ale również uważam, że Home Premium byłoby lepszym rozwiązaniem… :?

Wiem, ale nie są mi te Media Center i inne ******* potrzebne…

Złączono Posta : 08.10.2007 (Pon) 16:57

zomo_prl tak, Athlon 3200+ ma 2,2 GHz

Movement

Proponuję dobierać bardziej właściwe określenia.

Więcej propozycji nie będzie. :?

Agaton

Dochodzi jeszcze aero Glass którego niema w basic. tak o powinien ci śmiga bez problemu.

Weź Vistę HP jak piszą koledzy,jest o wiele lepsza a cena troszkę wyższa.

Movement

te inne “*******” to kilka przydatnych narzędzi (nietylko te wymienione w moim ost. poście). Z 30-50zł więcej dostaniesz znacznie więcej narzędz a za pomocą media center wygodnie się ogląda obrazy w trybie pokaz slajdów…

home basic? panie daj spokój!

ta człowieku tasz ty weź Home premium :slight_smile:

edit:

jest jest tylko trzeba w rejestrach poszperać :wink:

Jak mu nie potrzebne, to po co ma wydawać więcej kasy ? po to właśnie ta wersja została zrobiona.

Dzisiaj dołożyłem 1 GB RAM. Czyli mam 2 GB. Czy teraz Vista Home Basic lub Premium będzie śmigać?

Oczywiście że będą działać…

PS każda vista ma takie same wymagania (z tym że basic nie ma Aero i niewymaga karty grafz DX9, WDDIM, reszta identyczna…)