Mój komp.jak żółw


(Z Lapacz) #1

[Dziękuję Państwu za pomoc.


(Piotrkijak) #2

Combofix to nie jest skaner antywirusowy! Tego nie stosuje się od tak, wyłącznie w przypadku ciężkich infekcji, z którymi inne programy sobie nie radzą, ponieważ combofix jest automatem, który bezmyślnie kasuje pliki, które ma w swojej bazie, przez co zdarzają się przypadki, że z winy combofix'a padł system, bo wywalił jakiś plik, który wziął za infekcję. Ja na logach się nie znam, tak więc od siebie mogę podpowiedzieć, żeby przeskanować programy malwarebytes anty malware i dla pewności doctor web curelt i oczywiście powywalać wszystko co znajdzie. Co do błędu runtime error, to ten błąd rozwiąże instalacja bibliotek Microsoft Visual C++ Redistributable 2008, ponieważ ten błąd jest spowodowany właśnie brakiem tych bibliotek.

-- Dodane 27.11.2011 (N) 23:25 --

Jeszcze jedno, zdecyduj się. Albo masz wgranego Avasta, albo Comodo, albo Gdatę. Nie instaluje się więcej jak jednego programu antywirusowego, ponieważ właśnie między innymi to powoduje ostre spowolnienie systemu.

-- Dodane 27.11.2011 (N) 23:29 --

Zapomniałem jeszcze dopisać, żebyś skanowanie wykonał przy wpiętym w USB penie, bo po obecności plików autorun.inf, które usunął combofix wnioskuję, że infekcja, która zagościła u Ciebie w systemie skopiowała się właśnie z pendrive'a.


#3

zloty45 , proszę o zapoznanie się z tematem zasady-wklejania-logow-forum-t253052.html i dostosowanie się do niego.

Poza tym, proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

W przeciwnym wypadku temat poleci do kosza.