Mój komp.jak żółw

[Dziękuję Państwu za pomoc.

Combofix to nie jest skaner antywirusowy! Tego nie stosuje się od tak, wyłącznie w przypadku ciężkich infekcji, z którymi inne programy sobie nie radzą, ponieważ combofix jest automatem, który bezmyślnie kasuje pliki, które ma w swojej bazie, przez co zdarzają się przypadki, że z winy combofix’a padł system, bo wywalił jakiś plik, który wziął za infekcję. Ja na logach się nie znam, tak więc od siebie mogę podpowiedzieć, żeby przeskanować programy malwarebytes anty malware i dla pewności doctor web curelt i oczywiście powywalać wszystko co znajdzie. Co do błędu runtime error, to ten błąd rozwiąże instalacja bibliotek Microsoft Visual C++ Redistributable 2008, ponieważ ten błąd jest spowodowany właśnie brakiem tych bibliotek.

Dodane 27.11.2011 (N) 23:25

Jeszcze jedno, zdecyduj się. Albo masz wgranego Avasta, albo Comodo, albo Gdatę. Nie instaluje się więcej jak jednego programu antywirusowego, ponieważ właśnie między innymi to powoduje ostre spowolnienie systemu.

Dodane 27.11.2011 (N) 23:29

Zapomniałem jeszcze dopisać, żebyś skanowanie wykonał przy wpiętym w USB penie, bo po obecności plików autorun.inf, które usunął combofix wnioskuję, że infekcja, która zagościła u Ciebie w systemie skopiowała się właśnie z pendrive’a.

zloty45 , proszę o zapoznanie się z tematem zasady-wklejania-logow-forum-t253052.html i dostosowanie się do niego.

Poza tym, proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

W przeciwnym wypadku temat poleci do kosza.