Moj komp wariuje

Niewiem Co znim jest gdy go uruchamiam dziala normalnie po kilku minutach[nie zawsze ale bardzo czesto] dzieje sie cos takiego ze niemoge myszka w nic klinac nie moge nic wlaczyc gdy chce uruchomic menadzera urzadzen to jest dzwiek kompa i to wszystko;/ To jest dosc dziwne pomaga tylko reset ale tylko na chwile bo pozniej znowu to samo;/ to pierwsze a drugie to to ze pojawiaja mi sie caly czas te same zarazone pliki cookies i ad-aware je wykrywam i usywam [moze to jest ze soba powiazane] te pliki cookies pojawiaja sie gdy wchodze na strone o2.pl. Moze cos doradzicie

Napisz kiedy to się stało, czy instalowałes nowy sprzęt / program? Czy po serfowaniu w internecie? itp.

Nie wydaje mi się żeby te dwie rzeczy były ze sobą powiązane - pliki cookies są raczej niegroźne, ale sprawdzić komputer na obecnosć spyware’u i innych syfków nigdy nie zaszkodzi -> link

Poza tym: test pamięci RAM -> link

sprawdź temperatury i napięcia -> link

przy tak czestych zawieszkach komputera moim zdaniem jest to wina Wirusa albo sprzetu. Przeskanuj kompa tak jak radzil Antharas

Ten problem jest od kilku dni chyba od niedzieli jak dobrze pamietam. Instalowalem kodeki[Codec pack de ELISOFT] do allplayera a pozatym nic wiecej.Mam wysalc loga z hijackthis?? Mam caly czas ad-aware i spybota na kompie spybot nic nie wykrywa a ad-aware tylko te pliki cookies, jeszcze jakims program przeleciec kompa? jak tak to jakim?. O to tamperatura i napiecia:

Jaki masz procesor? Temperatura jest podejrzanie wysoka.

Napięcie -5 V = -5.7 V jest poza normą (dopuszczalny odchył to: -4.5 V do -5.5 V).

Wrzuć logi z HijackThis i Silent Runners do działu “Bezpieczeństwo i logi HijackThis” (opis jak to zrobić jest w tamtym dziale, w przyklejonym temacie).

procesor: AMD Athlon XP 2000+

tutaj jest link do tematu z logami :

Logi sa czyste. Jak moge obnizyc napiecie i temperature?? Czy mozliwe jest ze te rzeczy ktore mi sie dzieja sa tym spowodowane?

Sprawdź, czy sprzęt chłodzący jest czysty (wszystkie wentylatory i radiatory), przyleganie radiatora na procesorze głównym i możesz dać nową warstwę dobrej pasty termoprzewodzącej - jak to nie pomoże obniżyć temperatury, to wymiana chłodzenia na lepsze.

Co do napięć, to albo odłączysz część urządzeń (napędy optyczne, stacja dyskietek itp.) i sprawdzisz znów napięcia, albo zakup nowy zasilacz dobrej jakości.

AVG Anti-Spyware

http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=82&id=1805

kace Na forum obowiązuje używanie polskiej pisowni (włączając w to znaki typu ą, ś, ć, ł, ó itd). Zastosuj się proszę do tej zasady i popraw błędy. W przeciwnym wypadku temat może wylądować w koszu.