Mój komp->Zarzadzaj >> "Odmowa dostepu"

Witam

Mam windows XP Pro. Od jakegos czasu mam problem z wejsciem do zarzadzania komputerem poprzez “Mój Komputer” i wybranie “Zarzadzaj”.

Pojawia sie wtedy komunikat “Odmowa dostepu”. Kazda inna droga moge wejsc do zarzadzania, ale ta byla najszybsza. Nie mam pojecia co moglo byc przyczyna tego bledu - poprostu któregos razu pojawil sie ten komunikat i tak juz zostalo.

Moze ktos zna rozwiazanie tego problemu ?

Lukasz

Ten sam problem miałem w szkole. Prawdopodobnie to jakiś wir, który zmodyfikował ci PC.

Popraw zapis w rejestrze

HKEY_CLASSES_ROOT\CLSID{20D04FE0-3AEA-1069-A2D8-08002B30309D}\shell\Manage\command

Domyślna=%windir%\system32\mmc.exe /s %windir%\system32\compmgmt.msc

Poprawka niestety nic nie daje. Zaimportowałem też cały klucz {20D04FE0-3AEA-1069-A2D8-08002B30309D} z komputera gdzie wszystko jest ok - oczywiście efekt ten sam, czyli brak efektu - wyskakuje nadal komunikat z dużym X w czerwonym kółku zatytułowany “Pulpit” o treści “Odmowa dostępu”. Może to chodzi o jakieś uprawnienia do ikon na pulpicie ? Nie mam pomysłów już :confused:

Tak jak mówiłem to jakiś wirus.

start-> uruchom

Wpisałem, uruchomiłem i lipa… dalej to samo. Uprawninia do compmgmt.msc mam (uruchamia się z panelu sterowania i z innych skrótów) więc to jeszcze coś innego.