Moj komputer ma mniejsza wydajnosc nic powinien miec?wtf?^^

(Kunderground) #1

Mam taki problem...Gram w Call of Duty na necie i zauwazylem ze ludzie posiadajacy slabsze komputery od mojego i majacy takie same lacze maja nizsze pingi i gra im sie nie tnie...Caly problem tkwi w tym ze posiadajac komputer [celeron 2.4 256 ddr i karte gf4 fx5200 128mb 128bit gra mi sie tniee..Tu nie chodzi raczej o wirusy bo 3 dni temu robilem format..przeskanowalem adaware ale dalej sie tnie...gra powinna mi chyba dzialac 1024x768 ale przy takich ustawieniach mam ostre lagi...zmienilem na 800x600 i lagi troszke ustapily...Zauwazylem ze lagi pojawiaja sie zawsze w tych samych miejscach mapy w grze..np. jak biegne kolo mostu juz wiem ze bedzie lag zaraz..pytalem sie ludzi i Ci posiadajac np. cleron 1.7 256 ramu i gf4 mx440 64mb graja 1024x768 bez problemu. 2.Sprawa pingi:/ mam neo 160kbps i kiedys mialem pingi 60-80 a teraz 120 to minimum:/ mozecie mi pomoc?z gory dzieki..

sciagnalem sterownik 67.02 i directx 9.0c i odczulem malutka roznice...ale nadal to nie jest to:(..wie ktos co moge zrobic??

(Pzontek) #2

A jak chodzi Ci gra gdy nie jestes w necie?? może to wina złącza słabego

(Kunderground) #3

na single player jest to samo:/:/:/...

(JNJN) #4

Jaki system XP z SP1 czy SP2.

Wgrałeś stery najnowsze do płyty głównej.

Sprawdź szkodniki dokładnie jeszcze raz.

Odinstaluj ster karty ma być czysto i restart i niech zainstaluje systemowy ster do karty i sprawdz teraz.

Z uruchom komenda dxdiag i przetestuj grafike i dzwięk i zobacz czy dobrze.

Jak dobrze zastosuj ster w wersji 56.72 i zobacz.

Jak nic karta grafiki do kumpla i zobacz bo może serwis lub nowa.

A może coś ściągasz w międzyczasie,może gry uszkodzone.