Mój komputer nie widzi dysku?

Witam,mam taki problem,gdy wchodzę w "mój komputer"brakuje mi jednego dysku?Pokazuje dysk C systemowy,gry D a niepokazuje programy E .Jak wejdę w panel sterowania,narzędzia admin.,zarządzanie komp.,zarządzanie dyskami to są wszystkie trzy a "mój komputer mi niewykrywa-tylko dwa,proszę o jakieś rady?dziękuje i pozdrawiam.

W dniu 13.06.2008 , o godzinie 20:51 został dopisany post przez mirafura

P.S.dodam,że dysk E(tego co niewidzi)zrobiłem format i restart i nic. :-x

A zrobiłeś mu partycje??

Jeśli masz zpartycjonowany i nie widzi partycji, to możesz sprawdzić czy nie jest ukryty w systemie np. programem TweakUI http://www.microsoft.com/windowsxp/down … rtoys.mspx

Albo czy partycja nie została ukryta z poziomu programu do partycjonowania.

Nie,a jak to się robi?naprawde niewiem.

Wchodzisz w Zarządzanie dyskami > zaznaczasz obszar tego dysku > PPM i dodaj partycje.

A niemożna szczegółowiej?klikam w kwadracik czy u góry?potem prawym myszą?niewiem,tak to wygląda. 99572506b163cba6m.jpg

Z partycjami jest dobrze. Spróbuj zrobić tak jak napisał adpawl.

Ściągnołem ten program co mówił adpawl.,ale niebardzo wiem jak się nim posługiwać i gdzie szukać tego systemu,sory za moją wiedzę.

Odpalasz TweakUI, po lewej jest menu - rozwijasz My Computer > Drives…wszystko powinno być zaptaszkowane. -jeżeli nie jest, to zaznaczasz, potem Apply i OK.

Sama partycja może tez mieć atrybut ukryty, wtedy musiał byś skorzystać np. z Partition Magic albo Paragon’a i w nim “odkryć” tę partycje.

Dzięki adpawl.,jednak miałem ukryty E zaptaszkowałem go i wszystko gra.Dziękuje ci ślicznie i pozdrawiam Was.