Mój komputer od 1 miesiąca piszczy

Mam problem od 1 miesiąca mój komputer piszczy. I to nie wszystko nie moge przewijac stron gdzyż automatycznie komputer przewija mi ją do góry !!

OTy-kosmos.JNJN

Osłuchaj co to piszczy?

Sprawdź temperatury wszystkiego?

Jak tam szkodniki?

Wszystko na Forum - użyj opcji szukaj.

A może masz zablokowany guzik na klawiaturze??

Odłacz i podłącz ponownie myszke i klawiature. Tez tak mialem i pomoglo.

wirusów nie mam bo skanowałem pandą 2007 i avastem avast niczego nie wykrył a panda 2 wykryla lecz to nic nie pomogło. w everescie mówi mi że wszystko dobrze nic sie nie przegżewa! !!

Złączono Posta : 17.06.2007 (Nie) 14:02

Bamboocha jeszcze spróbuje podłączyć myszke i klawiature od nowa. Może pomoże

Złączono Posta : 17.06.2007 (Nie) 15:17

Odłaczenie i podłączenie od nowa klawiatury i myszki pomogło na 15min a potem to samo pisk i automatyczne przesówanie dok do góry

pierw odłącz mysz jak nie będzie piszczeć to znaczy że mysz broi na kompie,jak będzie to odłącz klawiaturę i poczekaj i podłącz mysz.Trochę pomieszałem ale pewnie wiesz o co mi chodzi :mrgreen:

Rozumiem… zaraz próbuje

Złączono Posta : 17.06.2007 (Nie) 15:49

przy wkładaniu końcówki od klawiatury komputer piwszczał może to klawiatura szwankuje???

być może ma jakieś zwarcie wewnątrz,spróbuj wymienić na inną,chociaż pożycz na chwilkę od kogoś by sprawdzić czy twoja jest zepsuta .

Dzieki za rade spróbuje jutro pożyczyć klawiatury i myszy od kogoś… jak bedzie dzialalo bez pisku to dam znac i podziekuje za pomoc lecz jak bedzie zle to czekam na pomoc a jak to nie pomoże to *********** ** *********** a tak wogole to ten komp ma 7 lat to może sie coś walić…

Złączono Posta : 18.06.2007 (Pon) 12:55

Dziś pożyczyłem klawiature ale to nic nie dało! !!