Mój komputer sam wysyła emaile

Witam, mam problem. Moj komputer wysyła cały czas emaile do nieznajomych osób. Co mam zrobic? Skanowałem komputer Nortonem 2006 i nic nie pomogło.

:mrgreen: Też miałem taki program podam Ci pare programów które mi pomogły no wiec :

ArcaClean

Ad-Aware SE Professionall albo zwykła SE

CWShredder

Spybot - Search & Destroy

Multi Virus Cleaner 2005

McAfeeAvertStinger2560 :!:

i szczepionki polecam:

FixJasbom

FixSasser :slight_smile:

FixZotob

FxNetsky

a teraz poza firmą Norton:

Happy99Cleaner

szczepionki

szczepionki GDATA

hsremove

MksClean :smiley: :wink:

Te rzeczy (programy) możesz pobrać np wpisując ih nazwę w google.pl i poprostu dać jej wyszukać linki do ich pobrania…W dobreprogramy.pl znajdziesz większość ale poszukaj też w innych portalach. :wink:

Gdyby coś to pisz na moje gg 8402209 - miałem pare takich problemów i wiem co robić jakby i te sposoby co podałem nie pomogły.

Właśnie przeciściłem komputer Spybot - Search & Destroy, niestety nic do nie dało. Potem zainstalowalem ZoneAlarm Pro, przeskanowałem i czekam na efekty. Jak nie pomoze to sciągam i skanuje dalej.

Sproboj zainstalowac np. Jetico i zablokowac program przez ktory są wysyłane :slight_smile:

Przy starcie Jetico pojawia ci sie wszystkie uruchamiane programy :slight_smile:

Usuń ten wpis Hijackiem:

W trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu usuwasz :

Plik zaznaczony usuń ręcznie z dysku

W razie problemów z usunięciem Plików/Folderów Użyj programu Pocket KillBox

Po czynnościach wklej Loga HijackThis + SilentRunners

Wątpie żeby pomogło. Zainstaluj mks online i zobaczysz co potrafi ten antyvir jak naprawdę komputerowi grozi zagłada. Pomoże napewno 8)

Złączono Posta : 12.11.2006 (Nie) 13:26

a sory nie zobaczyłem loga masz mks przeskanuj kaspeskm online