Mój komputer się zacina

(Tomcio237) #1

Witam was bardzo serdecznie, mam mega problem.

UWAGA NIE USUWAJ TEGO WĄTKU NIE WIDZIAŁEM W JAKIM DZIALE GO NAPISAĆ.

A więc tak. Po włączeniu komputera przez pierwsze 5-10 min chodzi w miarę dobrze odpalam przeglądarkę i działa tez w miarę okej, później się zacina i muszę go resetować. Odpalam np Lola działa ok tylko do momentu ładowania postaci potem się zacina i nic. To nie jest problem internetu ponieważ brat ma laptopa i chodzi mu normalnie wszystko. Komp był formatowany z miesiąc temu. Mam tylko lola i jeszcze jedną grę, więc mam ogrom miejsca na dysku. Usunełem GG skype i inne programy obciążające i dalej to samo. Komp jest z 2004r. i strasznie piszczy jak jest włączony. Wszystko chodzi wolno i się muli. Kto wie co jest nie tak i jak temu zapobiec to proszę napisać. Będę bardzo wdzięczny ponieważ nie mam już sił ;/ Windows XP Karta graficzna GT FORCE 8500+ 512 ram. Z rok temu chodził dobrze potem stopniowo się psuł aż chyba rozwalił się do końca. Oczyszczenie z kurzu nic w środku nic nie dało. PROSZĘ O POMOC [-o<

(Semtex) #2

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym górnym rogu Swojego posta. Dobrze zatytułowany temat daje szansę na szybszą pomoc. Dziękuję za uwagę.

Do tego, proszę USUNĄĆ WIELKIE LITERY, które są traktowane jako krzyk, oraz zastrzeżony kolor czerwony, proszę też zapoznać się z: viewtopic.php?f=5&t=210226

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.