Mój regulamin

Co zrobić aby mój regulamin tak wyglądał, jakby był normalnie enterami porozdzielany a nie tak jedno na drugim, jak tu u mnie na stronie: Newsmania2

Po każdej linijce dajesz znacznik

Aha, i center pisze się tak:

:wink:

nie

tylko

a enterowi odpowiada znacznik

W kodzie wstawiasz kod

Ale jak tego nie wiesz to polecam: http://www.kurshtml.boo.pl

aha z tym center to tak kombinowałem dzieki chlopaki zaraz zrobie te br

Złączono Posta : 21.05.2006 (Nie) 19:28

a jeszcze pytanie dlaczego w punkcie szóstym jak pisze

to dlaczego są slasche przed ja też jak normalnie jak pisze to ich nie ma

zamiast “ja też” napisz sobie ‘ja też’;

nie zamykaj tagów

-> wywal

zamiast cudzysłowiów dawaj

I nie “slache” tylko “backslashe” :wink:

A cudzysłów pisze się " podobnie jak twardą spację którą się pisze  

Jeśli jeszcze potrzebujesz jakiegoś znaku radzę przeczytać ten rozdział.

Dzięki, za wszystko… :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: wiecie lubie zielony kolor…

A ja swoje :wink:

Pamiętajcie: kiedy robicie jakieś wykazy, np. regulaminy, najlepiej robi się to za pomocą ul i li.

I style:

Dzięki temu nie musisz za każdym razem wpisywać numerki np.

1 coś tam

2 coś tam

wystarczy, że w stylach dodasz list-style-type: decimal; , równiez nie musisz za każdym razem dawać

.

Za pomocą padding-top: 0px; możesz określić odległość linie od siebie.

:? Skasuj za pomocą edytora czy tam nie wiem czym to robisz…

Przecież on napisał, że jak on pisze to ich nie ma. Poprostu cudzysłów to znak specjalny, dlatego wywołuje się go poprzez " :wink:

Co ty w życiu… to jest skrypt php-fusion… dla mnie to jest czarna magia… aż dziw że chociaż to zrobiłem… a do czego służy li? Moja kochana zieleń…

Złączono Posta : 21.05.2006 (Nie) 20:05

a ja mam pytanie czy w pajączku są takie opcję? takie wiecie takie dla lamerów… np: zaznaczam a to mi robi to no wiecie

do czego sluzy li ? w google jest napisane, bardzo szczegolowo :slight_smile:

nie zaslaniaj sie zielenia, poniewaz wiedza o HTMLu bardzo zalezy od tego co sie znajdzie w wyzej wymienionej szukajce

ale powiem cosniecos: ul, li to sa znaczniki do stosowania listy nieuporzadkowaniej ( unordered list ), ol sluzy do listy uporzadkowaniej - ogolnie mowiac, sa to punkty, podpunkty, etc.

heh jeszcze nie ma :mrgreen: taki feature pojawi sie zaraz po tym, jak producent zaimplementuje obsluge ekspresu do kawy :mrgreen:

Masz racje! Dosyć zieleności i zaczynam lekture o html a tak a propo nie chodzilo mi o takie całkowite zautomatyzowanie tylko ja zaznaczam a to mi robi wybieram z menu i robi mi znaczniki… DZIĘKI WSZYSTKIM!

krócej zajęła by ci nauka w html`u, niż nauka ubsługi czegoś takiego ;).