Mój regulamin

Co zrobić aby mój regulamin tak wyglądał, jakby był normalnie enterami porozdzielany a nie tak jedno na drugim, jak tu u mnie na stronie: Newsmania2

(Bobeeq) #2

Po każdej linijce dajesz znacznik

Aha, i center pisze się tak:

:wink:

(M Suszwedyk) #3

nie

tylko

a enterowi odpowiada znacznik

(Dny15) #4

W kodzie wstawiasz kod

Ale jak tego nie wiesz to polecam: http://www.kurshtml.boo.pl

aha z tym center to tak kombinowałem dzieki chlopaki zaraz zrobie te br

Złączono Posta : 21.05.2006 (Nie) 19:28

a jeszcze pytanie dlaczego w punkcie szóstym jak pisze

to dlaczego są slasche przed ja też jak normalnie jak pisze to ich nie ma

(M Suszwedyk) #6

zamiast "ja też" napisz sobie 'ja też';

nie zamykaj tagów

-> wywal

(Bobeeq) #7

zamiast cudzysłowiów dawaj

I nie "slache" tylko "backslashe" :wink:

A cudzysłów pisze się " podobnie jak twardą spację którą się pisze  

Jeśli jeszcze potrzebujesz jakiegoś znaku radzę przeczytać ten rozdział.

Dzięki, za wszystko... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: wiecie lubie zielony kolor...

(system) #9

A ja swoje :wink:

Pamiętajcie: kiedy robicie jakieś wykazy, np. regulaminy, najlepiej robi się to za pomocą ul i li.

I style:

Dzięki temu nie musisz za każdym razem wpisywać numerki np.

1 coś tam

2 coś tam

wystarczy, że w stylach dodasz list-style-type: decimal; , równiez nie musisz za każdym razem dawać

.

Za pomocą padding-top: 0px; możesz określić odległość linie od siebie.

:? Skasuj za pomocą edytora czy tam nie wiem czym to robisz...

(Bobeeq) #10

Przecież on napisał, że jak on pisze to ich nie ma. Poprostu cudzysłów to znak specjalny, dlatego wywołuje się go poprzez " :wink:

Co ty w życiu... to jest skrypt php-fusion... dla mnie to jest czarna magia... aż dziw że chociaż to zrobiłem... a do czego służy li? Moja kochana zieleń...

Złączono Posta : 21.05.2006 (Nie) 20:05

a ja mam pytanie czy w pajączku są takie opcję? takie wiecie takie dla lamerów... np: zaznaczam a to mi robi to no wiecie

(Kubarek) #12

do czego sluzy li ? w google jest napisane, bardzo szczegolowo :slight_smile:

nie zaslaniaj sie zielenia, poniewaz wiedza o HTMLu bardzo zalezy od tego co sie znajdzie w wyzej wymienionej szukajce

ale powiem cosniecos: ul, li to sa znaczniki do stosowania listy nieuporzadkowaniej ( unordered list ), ol sluzy do listy uporzadkowaniej - ogolnie mowiac, sa to punkty, podpunkty, etc.

heh jeszcze nie ma :mrgreen: taki feature pojawi sie zaraz po tym, jak producent zaimplementuje obsluge ekspresu do kawy :mrgreen:

Masz racje! Dosyć zieleności i zaczynam lekture o html a tak a propo nie chodzilo mi o takie całkowite zautomatyzowanie tylko ja zaznaczam a to mi robi wybieram z menu i robi mi znaczniki... DZIĘKI WSZYSTKIM!

(Bobeeq) #14

krócej zajęła by ci nauka w html`u, niż nauka ubsługi czegoś takiego :wink:.