"Mój status" w gg

Może ktoś zna sposób (sprawdzony), aby się dowiedzieć, czy dany użytkownik gg jest obecnie dostępny na gg, jeżeli ma u siebie zaznaczony status „niewidoczny”? Proszę, niech się podzieli ze mną tą wiadomością. Dziękuję !!

Power gg project jest wyposażony we wtyczkę inwigilator. Ale jej działanie nie jest do końca zadawlające. Konieczne jest również żeby user którego chcesz status zobaczyć miał Cię na swojej liście kontaktów.

Moze zostanie to potraktowane jako OT ale wydaje mi sie ze status niewidoczny zostal stworzony wlasnie po to aby mozna sie bylo ukryc (jesli jest taka koniecznosc) i po to by nikt nie wiedzial ze jestesmy on-line. uszanujmy decyzje drugiej osoby, jak bedzie chciala rozmawiac to na pewno sie ujawni

Spróbuj z tym power gg…powinno pomóc choć zgadzam się teraz ze strumienianinem. Trzeba to uszanować tym bardziej że rozumiem inne osoby bo sam jestem często a wręcz cały czas niewidoczyny

W pełni popieram wypowiedż strumienianin Inaczej to wszystko było by bez s ę su przynajmiej dla mnie. Jak ukryty To niech tak zostanie .

wiesz jesli ktos jest niewidoczny to pewnie nie chce zeby inni ludzie widzieli go wiec uszanuj to wkoncu po to jest status niewidoczny

No słuchajcie Power gg nie jest az takim dobrym programem juz go tyle razy testoewałem choćby w sieci jeżeli ktoś jest na gg i powier gg pokazuje ze jest niewidoczny a ja widze w netlooku ze jego komputera nie ma i co program oszukuje :!: :!:

Bo inigilator tak jakby - często nie odswieża … =(((

I w tym problem …

A niby co ma odświeżać. problem z inwigatorem polega na tym że jak ktoś ma wewnętrzne IP to nie dowiesz się czy dany gościu tak naprawdę jest dostępny. :?