Moja domena nie wyświetla właściwej zawartości strony

Witam.

Na wstępie przepraszam jeżeli pomyliłem działy, ale żadnego bardziej stosownego nie znalazłem.

Mam bardzo dziwny problem z moja domeną. Polega on na tym, że na moim komputerze nie wyświetla się zawartość, która tam powinna być.

W tej chwili przeglądarka wyrzuca informację “Nie odnaleziono serwera” (Firefox, Opera, Chrome). Najdziwniejsze, że kilka dni temu pod tą domeną wyświetlała się strona, która nie mam pojęcia skąd się wzięła? Ze zdobytych informacji wynika, że na innych komputerach wszystko jest ok :?

Zgłosiłem to do mojego operatora domeny, ale nie potrafił mi pomóc.

Spotkaliście się może z podobnym problemem? Będę wdzięczny za wszelkie rady i pomoc.

Pozdrawiam. E.

Wyczyść pamięć podręczna przeglądarki, zamknij wszystkie przeglądarki, wpisz w Start/Uruchom

ipconfig /flushdns

i odpal na nowo przeglądarkę.

enonee , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Dziękuję za odpowiedź.

Niestety ta czynność nie dała rezultatu. Masz może jeszcze jakiś pomysł na rozwiązanie tego problemu?

Ps. Temat zmieniony.

Spróbuj wejść z któregoś proxy ,jak wszystko będzie ok ,to ISP ma problem z dns ,wtedy możesz spróbować zmienić dns’y np na OpenDNS: http://www.opendns.com/

IP address:

208.67.222.222

208.67.220.220

Przy tej próbie otrzymuję komunikat, że nie udało sie połaczyc do hosta.

Przy której próbie ? Przy pierwszym i przy drugim rozwiązaniu ? Spróbuj i tak zmienić DNS.

Po zmianie :

ipconfig /flushdns

enter

ipconfig /registerdns

enter

Wykonałem wszystkie instrukcje krok po kroku na OpenDNS lecz otrzymuję finalnie informację “Oops. You’re not using OpenDNS yet.”

Po zmianie DNS resetowałem komputer, czyściłem pamięć przeglądarki i nic z tego.

Ustaw DNSy na 8.8.8.8 i 8.8.4.4, zrestartuj potem sieć.

Znów nic. Można zrobić coś jeszcze?

Prawdę mówiąc sytuacja jest dość dziwna…

Pokaż wynik polecenia

nslookup

, dowiemy się, na jaki adres ona wskazuje według twojego serwera DNS i potem można to porównać z wynikiem prawdziwym.