Moja gra (whosegame)


(Ilikelolipop) #1

Nie wiem czy w piszę w dobrym dziale, ale postanowiłem podzielić się z wami moją grą, którą niedawno stworzyłem. Jestem początkujący w tych sprawach, a więc proszę o wyrozumiałość. Wiem, że na pewno popełniłem podstawowy błąd: mianowicie poziomy są za krótkie, a i liczba wrogów jest zbyt mała, przez co gra staje się bardzo łatwa.

Nie zrażony tym jednak proszę o komentarze.

http://whosegame.pl/gry/1267/the-pirate


(Mrylec) #2

Gierka nie taka zła. Ale faktycznie poziomy są za krótkie, i w dodatku łatwe. Ale musisz jeszcze popracować nad tą grą, ograniczyć jakoś te potworki żeby nie latały po całej planszy. Kiedy ja grałem to w pewnym momencie, wszystkie potworki z znalazły się w jednym miejscu. Gierka nie będzie taka zła, wystarczy nad nią trochę popracować. No i jakoś powiązać tego pirata z Gwiezdnymi wojami :wink:


(system) #3

Troche postać topornie skacze (widać to gdy chciało sie skoczyć z kostki na pierwszym poziomie), monety na pierwsym poziomie mimo że na poziomie gościa nie były zbierane trzeba było podskoczyć, a w trzecim poziomie postać sie nie chciała ruszać.

Gra jest ładnie wykonana, ale jak na moje oko jest jakby zbyt duży zoom, postacie i otoczenie mogły być mniejsze. Brawa za samozaparcie


(Ilikelolipop) #4

Dziękuję za opinie o grze, postaram się ją bardziej dopracować. Przygotowywałem to wczoraj, a dzisiaj dokończyłem ostatni poziom. Z racji tego gra nie jest w 100% gotowa, ale postaram się to zmienić. Można powiedzieć, że jest to na razie wersja beta, która przechodzi fazę testów.


(flaszer) #5

Nie wiem, czy wpakowałeś tam za dużo oEFów, czy jak, ale na moim athlonie 2k+ tnie niemiłosiernie.


(Ilikelolipop) #6

U mnie gra chodzi normalnie. Opracowałem od nowa wszystkie poziomy, a więc zapraszam do grania! :wink:

-- Dodane 28.01.2009 (Śr) 21:25 --

Jakieś pomysły co do gry? Zmieniła się na lepsze czy na gorsze? :slight_smile: