Moja przegladarka nie dziala poprawnie! krzaki

hej ludzie pomocy! :lol: Nie moge surfowac po stronach bo albo sie strony laduja z bledami albo wcale, przewaznie widze pelno ‘krzaczkow’ wygladajacych na kod html albo nie widze nic. Urzywam roznych przegladarek. Nie moge nic sciagac przez strone www bo kazdy plik jest zgrany po jednej sekundzie :? oczywiscie z bledem.

Tego posta pisze z 30min. Mialem sprawdzonego loga z hijakthis ale nic nie znaleziono. Jakies pomysly? please :cry:

Długo tak masz?? Moze skontaktuj się ze swoim dostawcą internetu

od paru dni… wlasciwie od kiedy zaktualizowalem windowsa- mam xp profesional - od kiedy wgralem real alternatives i sterownik do karty, robilem to za jednym razem , moze tu byl blad. Jesli chodzi o dostawce internetu to wszystko gra.

Przywróc system do czasu przed instalacją?

Spróbować możesz.

nie moge bo wylaczylem te opcje ze wzgledu na wirusy

W każdej przeglądarce masz ten problem? Dasz radę załączyć screena jak to wygląda?

Robię update do Windowsa teraz, mam nadzieję, że mi się to nie stanie. :stuck_out_tongue_winking_eye:

nie moge zalaczyc skrina. strona sie laduje ale bez niczego, albo z niektorymi tylko elementami albo widze kod zrodlowy, grafika tez czasami w polowie normalnie a w polowie mazaje.

Od windowsa to raczej nie bedzie :slight_smile:

PS nie instaluj czasem tego ‘geniune’ co sprawdza czy placiles za windowsa, potem trzeba ten syf wywalac

Czy ma ktos pojecie ludzie co ja moge zrobic teraz (oprocz reinstalki i formata)?

musti10

Na Forum używamy polskich znaków.

Proszę poprawić pisownię zarówno w temacie, jak i w opisie problemu.

W celu edycji swojego posta proszę skorzystać z przycisku icon_edit.gif

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Spróbuj wyczyścić historię odwiedzania stron.

Miałem kiedyś taki problem z Firefoxem.

Mam nadzieję, że pomorze.