Moja Stronka

Witam

niedawno stworzyłem stronkę o zarabianiu mam jednak parę pytań stricte technicznych

Link do stronki:

www.XXXXXXXXXXXXX

1)Zawsze podobał mi się ten szablon z allegro co prawda podmieniłem wzorek na bliźniaczo podobny i dopisałem w copyrighcie o tym że się wzorowałem na Szablonie Allegro ale mimo wszystko nie jestem pewien czy nikt się do mnie nie doczepi od strony prawnej

2)Jak najlepiej z pozycjonować moją stronkę? bo póki co jest w wyszukiwaniach google na szarym końcu drugiej strony

3)Jaki możecie mi polecić darmowy sposób reklamy strony?

4)W Przyszłości planuje rozwijać stronę ale Nawet nie umiem zrobić głupiego meni ! chciałbym aby pojawiało się okienko z meni po prawej stronie monitora i aby się przesuwało razem ze stroną Jak to zrobić i czy w ogóle się da to zrobić w czystym html`u

5)Jak przemieszczać obrazki na stronie (póki co używałem rozwiązania w stylu

        )

Przepraszam jeśli te pytania wydadzą wam się banalne ale cały ten html wciąż jest dla mnie czarną magią…

xsarq - reklama na forum jest zabroniona. Wszystkie swoje pytania możesz zadać bez podawania linku do strony “o zarabianiu” :wink:

Jako OT - skasowano :x

No witaj !!

Ad 1. Mogą się doczepić! Uzyskałeś od nich zgode? …lepiej zrób sam tego laya.

Ad2. google+pozycjonowanie

Ad3. google+systemy partnerskie, google+wymiana banerami, google+reklama (promocja) stron www

Ad4. w html nie da rady. Rozwiązaniem będzie flash albo javascript

-gotowe skrypty “pływającego menu” bez problemu znajdziesz w…? google!

Ad5. w html jest coś takiego jak align=“left” right, center

poza tym są jeszcze tabelki, div’y i style css :stuck_out_tongue:

Polecam ci program Web Page Mayker a bespłatny serwer znajdziesz na friko.pl lub zadzwon do Gazety PC FORMAT i spytaj się w kturym numerze były opisy bespłatnych serwerów do robienia stron www niekture miały z tego co pamientam z kilka giga za free

xsarq proszę zmienić tytuł na konkretny.