Mojageneracja

http://www.mojageneracja.pl/602

Co o tym sądzicie?

Ktoś coś wygrał?

Moim zdaniem to istny spam :?

moim zdaniem to jest tak,że ludzie mają nadzieje i ustawiają głupie opisy łudząc się na nie wiadomo co,pewnie jest tak,że zarząd gg sam rozdaje telefony między sobą

Przecież jeszcze nikt nikomu nie dał nic za darmo, a wątpię żeby GG było sponsorem tej akcji, bo jest to po prostu strona jednego z użytkowników mojageneracja.pl

Ludzie potrafią być naiwni, z resztą w łańcuszki o wirusie, który w 1 sekunde niszczy cały dysk twardy i pół mieszkania przy okazji też wierzą :]

Ja się na szczęście zabezpieczyłem przed łańcuszkami i SPAMEM wtyczką Textfilter.

ja tego telefonu za darmo nie chce :]

A jakby Ci dopłacili do niego to byś wziął? :stuck_out_tongue:

może ale bym go wyrzucił bo tego nikt by nie kupił :stuck_out_tongue: o rymuje się

Racja tosz to niezły wał jest… a Ci co tam piszą że wygrali to na bank są podstawieni ludzie dlatego w to nie wierze :PP (a jak bym wygrał to bym komorke sprzedał bo mam lepszą o :expressionless: )

Hmm…trochę mnie denerwują opisy ludzi co to maja :slight_smile: ale myślę że to nie jest podpucha, w końcu nie proponują jakiegoś drogiego smart phona tylko nokie 2610 ze starterem Tak Tak.

Tak się składa, że ten użytkownik nazywa się Tak Tak, a w jednej z jego poleconych stron jest m.in. regulamin, w którym widać czarno na białym kto organizuje tą akcję, sponsorem prawdopodobnie jest Era, bo to oni mają reklamę w postaci natrętnych opisów :wink:

Ludzie, taki problem wejść np. na stronę główną GG i sprawdzić, że jest reklama do tego konkursu?

Postów tutaj napisanych pozwolę sobie nie skomentować.

Sam wygrałem telefon…

Co prawda nie gram w takie rzeczy ale mam jedno pytanie gadu radio mam dodany numer hip hop z gadu radio i on pokazuje piosenki i czasem jak coś fajnego leci to pisze i on mi wysłał taką wiadomość że jest konkurs może to nie podpucha ?? posiadam archiwum jak co :wink:

Nie będę się rozpisywał, bo zachowujecie się jak podejrzliwe dzieci (co powinno samo sobie przeczyć) - jest podane czarno na białym i sprawa jest oczywista, że wszystko jest OK. Konkurs - tylko pod numerem 602 i on jest jedynym, który dodaje się do kontaktów. Jednak teraz gra w to bardzo dużo ludzi.

Temat zamykam, to tyle.