Moje dokumenty + Log

to taki ziomek mi wysłał ale nie otwierałem tego.

Nortonem już skanowałem

Jeszcze przeskanuje on line na http://www.pogotovie.pl

Najprawdopodobniej jakiś trojan. Czasem takich plików nie trzeba uruchamiać, by zaegzystowały w naszym systemie. Wiele ludzi właśnie miało problemy z samootwierającym się oknem Dokumentów po jakiejś trojanowej infekcji.

A log prawie taki sam, jak był.

No to co teraz proponujecie szefowie

Narazie wkryło:

Wirus 1 -Zdezynfekowany 1

Programy szpiegujące 10

Dialery 1

Kurde ale Norton 2005 nic nie wykrył a Panda ActiveScan aż tyle

Kasuj, kasuj jak masz taką możliwość i pokaż screena, co wykryło…

Użyj też Microsoft Antispyware…

polecam scaignij Ewido

http://www.searchengines.pl/phpbb203/lo … 16762.html

zrób update i przeskanuj a zobaczysz

Virus:Bck/Ggdoor.D Zdezynfekowany System operacyjny

Adware:adware/cws.searchmeupNie wyleczalny C:\WINDOWS\uniq

Adware:adware/weathercast Nie wyleczalny Windows Registry

Dialer:dialer generic Nie wyleczalny HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\MAINPEAN HIGHSPEED

Spyware:Cookie/Com.com Nie wyleczalny C:\Documents and Settings\Drypy\Cookies\drypy@ads.clickad.com[2].txt

Spyware:Cookie/Hitbox Nie wyleczalny C:\Documents and Settings\Drypy\Cookies\drypy@hitbox[1].txt

Spyware:Cookie/Tradedoubler Nie wyleczalny C:\Documents and Settings\Drypy\Cookies\drypy@tradedoubler[1].txt

Spyware:Cookie/Valueclick Nie wyleczalny C:\Documents and Settings\Drypy\Cookies\drypy@valueclick[1].txt

Spyware:Cookie/Com.com Nie wyleczalny C:\Documents and Settings\Drypy\Cookies\drypy@ads.clickad.com[2].txt

Spyware:Cookie/Hitbox Nie wyleczalny C:\Documents and Settings\Drypy\Cookies\drypy@hitbox[1].txt

Spyware:Cookie/Tradedoubler Nie wyleczalny C:\Documents and Settings\Drypy\Cookies\drypy@tradedoubler[1].txt

Spyware:Cookie/Valueclick Nie wyleczalny C:\Documents and Settings\Drypy\Cookies\drypy@valueclick[1].txt

Sory że tak dziwnie ale nie dało rady inaczej

Jak ununąć wpisy “Dialer:dialer generic Nie wyleczalny HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\MAINPEAN HIGHSPEED”

Proszę otworzyć edytor rejestru Start >>> Uruchom >>> regedit i przejść do klucza HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\MAINPEAN HIGHSPEED nadaj jemu prawa w trybie awaryjnym to zrób i jego usuń - MAINPEAN HIGHSPEED a pliki niewusuwalne ręcznie usuń

No i spoko z tego wszystkiego wyszedł format ;/ przynajmniej nie ma już tych okien :smiley: