Moje Dokumenty z XP udostępnianie

Witam!

Jak chcę oglądać zawartość folderu Moje Dokumenty z partycji gdzie mam XP to po ich udostępnieniu w 7 są niedostępne w XP

Jak uczynić abym miał do nich dostęp tu i tam ??

Wejść z poziomu Windows XP do właściwości folderu, który chcesz odczytać i nadać sobie uprawnienia dostępu

zatem za każdym razem gdy włączę XP po Sevenie muszę wchodzić w awaryjny i nadawać na nowo uprawnienia?

Po pierwsze: nie awaryjny, chyba, że to wersja XP Home. W takim przypadku warto skorzystać z obejścia problemu jakim jest Fajo XP File Security Extension http://www.fajo.de/portal/index.php?lan … 6&Itemid=0

W skrócie - pozwala na manipulację uprawnieniami dokładnie tak samo jak w XP PRO. No, może podobnie a nie tak samo :wink:

Po drugie: uprawnienia nadaje się raz i system je zapamiętuje dla danego pliku czy folderu

mam XP Pro ale nie umiałem inaczej zmienić uprawnień jak przez Awaryjny…

Bo masz źle ustawiony system

screenhunter01feb011145.th.gif screenhunter02feb011145.th.gif screenhunter03feb011145.th.gif

no mam nie zaznaczoną opcję prostego udostępniania i co w związku z tym?

To w związku z tym, że masz dostęp do zakładki “zabezpieczenia”, gdzie możesz sobie wszystko ustawić bez żadnego trybu awaryjnego (nie wiem w ogóle skąd ten pomysł z trybem awaryjnym)

wciąż nie mam dostępu… w Sevenie na folderze mojego użytkownika z XP jest kłódka