Moje forum

(dżasny) #1

Witam. Mam forum i za mało jest na nim ludzi i za malo jest na nim postów.. jak go zareklamowac gdzies tak aby nie wynikla z tego awantura lub co zmienic na forum?!

(3dm Racek) #2

Jeżeli jest to forum o oprogramowaniu to daj sobie spokój.

Po co robić 10 for po 400 userów jak może być 1 z 4000 userów :slight_smile:

Jeżeli nie:

Google [!important!] <= nie na każdym serwerze googleBoty są. Np na dhost.info nie ma.

Banner => Wymiana bannerów <= również okropnie skuteczna.

(system) #3

To nie jest forum o oprogramowaniu - kliknij na jego strone www :slight_smile:

(dżasny) #4

Wlasnie... jest to strona poswiecona muzyce!

(3dm Racek) #5

No to otrzymałeś odpowiedź.

Aha => Załatw sobie płatny serwer.Znaczy mam na myśli szybki i bez reklame :smiley:

(dżasny) #6

hmmm..puki co to przekracza noje mozliwosci :smiley:

(Romek1990) #7

Najlepiej zeby powstalo takie forum gdzie bedzie mozna sie wszytskiego dowiedziec 1 pozadne na clala polske,ale to jest bardzo fajne

(3dm Racek) #8

Jeżeli chodzi o ten serwer np. Netlook.pl [najmniejszy 100-MB] kosztuje 55 zł/rok. Robisz spółkę - czyli kilku kolegów na adminów i płacicie razem. Na 3 to już by nie wyszło dużo. Banner ? Żaden problem - może być w photoshopie a później animacje w Jasc Animation Shop. Google ? ajmniejszy problem - wystarczy dodać meta-keywords :slight_smile:

(Dragonlnx) #9

Najlepiej złuż się także na dobrą domenę ....

Nie rób prymitywnych reklam "Właście na moje forum!!"

Dodaj stronę do katalogów i wyszukiwarek.

Niestety - for muzycznych jest cała massa. Nietypowe fora, których jest mało rozkwitają bardzo szybko .

(boczi) #10

Pozycjonowanie pod odpowiednimi słowami kluczowymi. Płatna reklama na znanych stronach internetowych. Wymiana linkami ze stronami o podobnej tematyce. Zobacz np. jak wpiszesz 'informatyka' , to co jest na 6.miejscu? :smiley: Takie działania pomagają.

(dżasny) #11

jakie masz na mysli??? !!

(Djgobi2) #12

Moim zdaniem Forum muzyczne jest to bardzo dobry wybór - jak ja bym wybierał to napewno takie :))

(Minio Dp) #13

Widzisz Dżasny, już masz reklamę :wink:

(dżasny) #14

Hyh... pocieszyles mnie minio.... gobi jest bardziej oplacalny od plakatu na srodku miasta :smiley:

(3dm Racek) #15

Aby dodać słowa kluczowe musisz w ramach HEAD wstawić kod keywords.

Czyli:

:arrow: OPIS ZAWARTOŚCI STRONY

Narazie Ci tyle starczy :smiley: :stuck_out_tongue:

(dżasny) #16

Ale mi chodzi o phpbb !!

(Golden Finger) #17

Poczytaj w Necie o pozycjonowaniu by Twoja strona była stosunkowo wysoko w czasie wyszukiwania przez wyszukiwarki.

:okulary: