Moje Obrazy - jak ukryć fotkę

Można w ''Moje Obrazy ‘’ zrobić tak żeby nie była widoczna jedna z fotek dla innych wchodzacych w ten folder :?:

Najprościej to prawy przycisk myszy- Właściwości- zaznaczasz okienko “Ukryty”- OK.

warto tu dodać że należy w opcjach folderów mieć włączoną opcję nie pokazuj plików ukrytych…

Zrobiłem tak , a teraz jak to odwrócić :?:

esc , nazwij proszę temat konkretnie.

Jak? Tak samo.

Tak samo - ale nie widze tej fotki , którą ukryłem - gdzie ona jest :?:

esc , prosiłem o zmianę tytułu, za chwile temat wyleci i otrzymasz ostrzeżenie.

Jeśli nie jest włączona ta opcja, to nie zobaczysz ukrytych plików.

Jest tam gdzie była, odzyskasz ją tak(jeśli masz XP): Otwierasz dowolne okno, klikasz menu Narzędzia i wybierasz “Opcje folderów”, następnie przechodzisz na kartę “Widok” w punkcie “Ukryte pliki i foldery” zaznacz “Pokaż ukryte pliki i foldery”, kliknij OK- zobaczysz obrazek (jego ikonka będzie taka lekko przezroczysta) i możesz go już otwierać, możesz przywrócić jego widoczność na stałe- klikasz prawym przyciskiem myszy, wybierasz “Właściwości” i odznaczasz okienko “Ukryty”, OK. Jeśli zaś chcesz ponownie schować plik, to otwórz dowolne okno, kliknij menu Narzędzia i wybierz “Opcje folderów”, następnie przejdź na kartę “Widok” w punkcie “Ukryte pliki i foldery” zaznacz “Nie pokazuj ukrytych plików i folderów”, kliknij OK. Obrazek znowu zniknie.