Moje początki - oceńcie moją stronkę

Jakiś czas temu stworzyłem stronkę WWW, wydaje mi sie, że nie jest najgosza, ale wolał bym to usłysześ z waszych ust :smiley:

link do stronki

jak dla mnie bomba ! :o ciekawe kiedy ja takie będę robił ??

PZDR

fajna jest :slight_smile:

Bardzo fajna.

Przejzyste menu

“moje początki” :slight_smile: chyba raczej nie :wink:

mi też tak raczej pachnie dużym doświadczeniem

PZDr

Stronka bardzo fajna, tylko jedno mi się nie podoba, mianowice tytuł jednego z newsów brzmi “Dzień Dziacka…” :smiley:

Normalnu CMS nic specjalnego co ją wyrużnia. CMS zainstaluje każdy początkujący i tak właśnie wszyscy zaczynają także nie zabłysłeś. Ale jest ok

ale to chyba nie jest CMS. A jeśli już to jakiś, którego nie znam, bo w stopce nie ma ani śladu ani PHP Fusio, czy Nuke. Jedynie ten Admin Panel troszkę zaniepokaja.Nie, chyba to jednak jest CMS.

Ktoś chciał nas zrobić w konia :evil: :evil:

PZDr

Stronka jest cool

Proponuje poprawić błedy ortograficzne. :?

Jak na pierwszy raz, to zrobiłeś to świetnie :slight_smile:

=D> =D>

tak to prawda bardzo ładnie wykonana strona :smiley:

Strona jest zajefana. Czy to napewno twoje początki?? POZDRAWIAM

Hmm błędy ortograficzne zdarzają się każdemu… a i niektórzy mają problemy z odmianą polskich słówek :smiley: … No to zabłysnąłeś Polszczyzną :slight_smile:

Ps 2. To nie jest typowy CMS.

Wszystko robi się (jeszcze) ręcznie… a system logowania to jest już mojego autorstwa… :slight_smile:

musze powiedizeć że twoja strona jest całkiem niezła… użyłeś wielku rzeczy które podobaja mi sie i ktorych nie uzywaja amatorzy… wazne jest to ze masz to cos dzieki czemu mozna zrobic strone przejrzysta…mysle ze jesli jeszcze pocwiczysz bedzie super…aha i dodaj newsy w php:) pozdraiwam