Moje problemy z moim forum

1 problem to jak dodać admina ???

Ale drugiemu chcesz nadać uprawnienie czy co? :?

che rz eby m u j kolega m u gł robic to samo co ja czyli admin w sensie dodawać fora itd

W Panelu Adm. masz opcję Zarządzaj i tam wpisujesz jego login i ustalasz jego poziom…

jurz zrobiłem teraz drugi problem

Warning: ini_get, ini_alter, ini_restore, ini_set, getrusage, mysql_list_dbs, get_current_user, set_time_limit, getmyuid, getmypid, dl, leak, listen, chown, chmod, chgrp, realpath, tmpfile, link, mb_send_mail() has been disabled for security reasons in /data/members/free/tripod/uk/s/y/m/symbianphones/htdocs/admin/page_header_admin.php on line 44

a takie podobne po prawo

takie co mi sie wyświetla na g u rze w panelu admina oraz musze go przeuwać po pionie rzeby coś skonfigurować oto screen http://img164.exs.cx/img164/9189/huj3ez.jpg

To wina reklam na lycosie. :smiley:

Przenies forum na darmowego dhost.info

a czy w php przzema w 1.9 jest w standardzie funkcja pom u gł mi//???albo lepij punkty?

tak jest :slight_smile:

a gdzie sie to włącza albo te punkty?

w konfiguracji gdzie dokladnie musisz poszukac…moze pozniej jak znajde czas to zagladn o najwyzej dam znac

nastepny problem to skąd wziość nowe uśmieszki do forum ???

z tąd: http://members.lycos.co.uk/csjustget/smiles.zip

po sciagnieciu oczywiscie rozpakuj, wrzuc do glownego katalogu z usmieszkami (jesli zapyta czy jakies pojedyncze usmieszki zastapic to zrob to) pozniej wcgodzisz do konfiguracji forum, do opcji smilles (czy usmieszki -nie pamietam juz) dajesz importuj paczke i wskazujesz mu plik z paczka (nie pamietam rozszerzenia) i po kilku sek zainmportuje ci kilkaset usmieszkow gotowych do uzycia :))

Pozdro

zrobić je umiem ale ja chce se wybrać swoje…

no to niestety bedziesz musial troszke czasu na to poswiecic… tam wszystko jest… mozesz sobie swoje usmieszki powrzucac ale troszke czasu ci to zajmie…tam masz wszystkie potrzebne opcje do dodawania i edytowania jak i exporty :slight_smile: