Moje problemy z moim forum

(Siekiera666) #1

1 problem to jak dodać admina ???

(boczi) #2

Ale drugiemu chcesz nadać uprawnienie czy co? :?

(Siekiera666) #3

che rz eby m u j kolega m u gł robic to samo co ja czyli admin w sensie dodawać fora itd

(boczi) #4

W Panelu Adm. masz opcję Zarządzaj i tam wpisujesz jego login i ustalasz jego poziom...

(Siekiera666) #5

jurz zrobiłem teraz drugi problem

Warning: ini_get, ini_alter, ini_restore, ini_set, getrusage, mysql_list_dbs, get_current_user, set_time_limit, getmyuid, getmypid, dl, leak, listen, chown, chmod, chgrp, realpath, tmpfile, link, mb_send_mail() has been disabled for security reasons in /data/members/free/tripod/uk/s/y/m/symbianphones/htdocs/admin/page_header_admin.php on line 44

a takie podobne po prawo

takie co mi sie wyświetla na g u rze w panelu admina oraz musze go przeuwać po pionie rzeby coś skonfigurować oto screen http://img164.exs.cx/img164/9189/huj3ez.jpg

(lazikar) #6

To wina reklam na lycosie. :smiley:

(JHS:PL) #7

Przenies forum na darmowego dhost.info

(Siekiera666) #8

a czy w php przzema w 1.9 jest w standardzie funkcja pom u gł mi//????albo lepij punkty?

(Szpakos01) #9

tak jest :slight_smile:

(Siekiera666) #10

a gdzie sie to włącza albo te punkty?

(Szpakos01) #11

w konfiguracji gdzie dokladnie musisz poszukac...moze pozniej jak znajde czas to zagladn o najwyzej dam znac

(Siekiera666) #12

nastepny problem to skąd wziość nowe uśmieszki do forum ???

(Szpakos01) #13

z tąd: http://members.lycos.co.uk/csjustget/smiles.zip

po sciagnieciu oczywiscie rozpakuj, wrzuc do glownego katalogu z usmieszkami (jesli zapyta czy jakies pojedyncze usmieszki zastapic to zrob to) pozniej wcgodzisz do konfiguracji forum, do opcji smilles (czy usmieszki -nie pamietam juz) dajesz importuj paczke i wskazujesz mu plik z paczka (nie pamietam rozszerzenia) i po kilku sek zainmportuje ci kilkaset usmieszkow gotowych do uzycia :))

Pozdro

(Siekiera666) #14

zrobić je umiem ale ja chce se wybrać swoje...

(Szpakos01) #15

no to niestety bedziesz musial troszke czasu na to poswiecic... tam wszystko jest... mozesz sobie swoje usmieszki powrzucac ale troszke czasu ci to zajmie...tam masz wszystkie potrzebne opcje do dodawania i edytowania jak i exporty :slight_smile: