Monior komputera na ekranie telewizora, jeden problem

kabel od obrazu podłączyłem dobrze wszytko mi działa widze pulpit, gry, wszytko co chce widze na ekranie telwizora, ale… zawsze musi byc jakes ale :frowning: ale jak włacze film to juz go nie ma, jest czarne pole na ekranie telewizora w tym okienku gdzie na monitorze leci film. cos zle skonfigurowałem ? bardzo porosze o wasza pomoc;)

A w jakiej rozdzielczości ustawiłeś zęby leciał film .Zwykły telewizor sobie nie poradzi z wyższa niż 640*480

U mojego kolegi też tak jest i wystarczy przełączyć na sam telewizor i tam włączyć film i działa, a nie jako klon :slight_smile:

w all playerze ustawialem rozdzielczosc od 640x350 do najwiekszej wszystkie jakie tam sa mozliwe chyba probowalem i dalej nie działa. pomozcie mi przeciez to powinno działac :frowning:

Złączono Posta : 17.05.2007 (Czw) 21:07

Makak mozesz to jakos bardziej wytłumaczyc bo ja sie nie znam az tak:)

dzieki za nadzieje ze to moze dzialac:P

Jeśli masz kartę nVidii to w sterach - tam gdzie robisz klona - jest coś takiego: ustaw jako ekran podstawowy i musisz tam wybrać telewizor.

Ja mam nVidie. ale nie wiem o co ci chodzi. mozesz mi wytlumaczyc dokladna droge gdzie to sie przestawia?

z gory dziekuje:))

Ja kiedyś miałem i robiło się to tak: klikasz prawym na pulpit->właściwości->zaawansowane i tam masz zakładkę z nazwą swojej karty graf. Potem z listy po lewej stronie musisz wybrać nView bodajże i tam masz dostępne ekrany. Wybierasz tryb klonowanie i ustaw telewizor jako ekran podstawowy. Jakoś tak to się robiło, nie pamiętam dokładnie :slight_smile: Po tym wszystkim film powinien wyświetlać się na telewizorze a nie na monitorze.

dzieki juz rozkminiłem jak to zrobic wszystko działa idealnie :slight_smile: