Monior komputera na ekranie telewizora, jeden problem

(Kali 90) #1

kabel od obrazu podłączyłem dobrze wszytko mi działa widze pulpit, gry, wszytko co chce widze na ekranie telwizora, ale.... zawsze musi byc jakes ale :frowning: ale jak włacze film to juz go nie ma, jest czarne pole na ekranie telewizora w tym okienku gdzie na monitorze leci film. cos zle skonfigurowałem ? bardzo porosze o wasza pomoc;)

(M Pk) #2

A w jakiej rozdzielczości ustawiłeś zęby leciał film .Zwykły telewizor sobie nie poradzi z wyższa niż 640*480

(Makak7) #3

U mojego kolegi też tak jest i wystarczy przełączyć na sam telewizor i tam włączyć film i działa, a nie jako klon :slight_smile:

(Kali 90) #4

w all playerze ustawialem rozdzielczosc od 640x350 do najwiekszej wszystkie jakie tam sa mozliwe chyba probowalem i dalej nie działa. pomozcie mi przeciez to powinno działac :frowning:

Złączono Posta : 17.05.2007 (Czw) 21:07

Makak mozesz to jakos bardziej wytłumaczyc bo ja sie nie znam az tak:)

dzieki za nadzieje ze to moze dzialac:P

(Paluch91) #5

Jeśli masz kartę nVidii to w sterach - tam gdzie robisz klona - jest coś takiego: ustaw jako ekran podstawowy i musisz tam wybrać telewizor.

(Kali 90) #6

Ja mam nVidie. ale nie wiem o co ci chodzi. mozesz mi wytlumaczyc dokladna droge gdzie to sie przestawia?

z gory dziekuje:))

(Paluch91) #7

Ja kiedyś miałem i robiło się to tak: klikasz prawym na pulpit->właściwości->zaawansowane i tam masz zakładkę z nazwą swojej karty graf. Potem z listy po lewej stronie musisz wybrać nView bodajże i tam masz dostępne ekrany. Wybierasz tryb klonowanie i ustaw telewizor jako ekran podstawowy. Jakoś tak to się robiło, nie pamiętam dokładnie :slight_smile: Po tym wszystkim film powinien wyświetlać się na telewizorze a nie na monitorze.

(Kali 90) #8

dzieki juz rozkminiłem jak to zrobic wszystko działa idealnie :slight_smile: