Monitor 21,5 cala, klawiatura oraz myszka do 500 zł

Witam!

Prosiłbym o pomoc w wyborze monitora, myślę że optymalnie 21,5 cala w tym budżecie. Dodatkowo potrzebuję klawiatury i myszki. Najlepiej by wszystko było w jednym sklepie internetowym, by za przesyłkę zapłacić tylko raz : ).

Zainteresował mnie monitor LG E2242T-BN. Ewentualną konkurencją może być np. Samsung SyncMaster S22B300B, tyle że nie ma możliwości regulacji pochylenia i to uważam właśnie za ogromny minus, dodatkowo jest droższy co zmniejsza budżet na klawiaturę i myszkę.

Odnośnie klawiatury i myszki, będzie ona używana przez dziewięciolatka, który póki co głównie będzie grał w różnego rodzaju gry. Zastanawiam się czy rozglądać się za klawiszami profilowanymi na płasko, czy też klasyczną klawiaturą.

Proszę o Waszą pomoc. Z góry dziękuję.

Pozdrawiam!

Z klawiatur dla 9-latka polecałbym gumową np. http://allegro.pl/klawiatura-gumowa-sil … 85290.html Dla takiego dzieciaka byłoby to dobre rozwiązanie i co ważne nie uszkodzi klawiatury przez zalanie czy inne rzeczy które dzieciaki lubią robić przy komputerze :slight_smile:

W tej cenie z monitorów z panelem TN podobno dobre są Philipsy. Ja niedawno kupiłem Benq GW2250E z panelem VA za 461 zł z dostawą.

Posiadam bardzo podobnego samsunga a mianowicie Samsung SyncMaster S22B150 21.5-22cale(różne strony różnie podają) kupiłem z tego co pamiętam za 87f więc jakieś 430zł. Skoro to dla 9-latka to polecałbym kupić monitor 19" moim zdaniem jest lepszy bo jest węższy. Klawiatura to jak powiedział wyżej WooQash najlepiej gumowa bo uważam że każdy coś tam skubie przy kompie a taki 9-latek zapewne będzie mniej ostrożny.

Co do tej regulacji to akurat jest wada. Monitor 19 calowy polecałbym z filmy belinea bądź philips(obie 19" miałem i byłem bardzo zadowolony).

Za ok. 460 PLN miałbyś Asusa VE228 w wersji D lub DR - oba z Full HD, świetnym kontrastem i technologią SPLENDID. Dokupić do tego resztę to już minimalny koszt, zwłaszcza, że dziecko b. łatwo niszczy takie rzeczy jak myszka czy klawiatura i trochę szkoda to kupować jakieś b. droższe.

Podałeś monitor LG flatron, ja mam identyczny. Ogólnie monitor dobry, ładnie wygląda, obraz super ostry oraz najważniejsze, oczy się nie męczą. Klawiaturę już masz bo kolega świetną gumową podał. Więc skoro dla 9 latka to myślę że mała myszka będzie najlepsza:

http://allegro.pl/myszka-a4tech-opto-x5 … 76517.html

Cześć,

Dziewięciolatek na zwykłą raczej już nie wyleje (prędzej 5-6 latek), dodatkowo na gumowej dziecko sobie zupełnie nie pogra (chyba, że w pinball’a, ale i w to wątpię). Tak więc moim zdaniem lepiej kupić zwykłą tanią klawiaturę.

Z wyrazami szacunku,

Lewanxd

Dokładnie, głupi nie jest i wie że przy komputerze się nie spożywa posiłku. Monitor jednak chyba ten LG, który zaproponowałem, a klawiatura i myszka to coś ze stajni A4Tech.

Dzięki za pomoc.

Pozdrawiam!

Mysz: Zalman ZM-M200 http://www.ceneo.pl/15757939 (wygodna i z dobrym czujnikiem) Banan na blogu ją zrecenzował

Klawiatura: Jakiś tani A4Tech ze standardowym układem klawiszy i niskim profilem (mój 6-ścioletni brat nie narzekał na taką).

Monitor: Philips 226V3LSB za 415,22 zł z dostawą gratis lub z matrycą VA (wyższy czas reakcji, więc do CSa i Q3 na multi się raczej nie nada, ale ma lepsze kolory i o wiele lepsze kąty widzenia w porównaniu do TN) BenQ GW2250E za 423 zł