Monitor 22cale wybór

rodzicom potrzebny jest nowy monitor , crt się rozpada…

mam belinea 1980 i chce go oddać, a ten nowy wziąć dla siebie

co możecie polecić do 650zł, tylko żeby był lepszy od poprzedniego…

musi mieć d-sub i opcjonalnie hdmi, wysoką nóżkę lub regulacje która pozwoli podnieść monitor (a nie tak jak na większości zdjęć)

rozdziałka najlepiej 16/10

a teraz kilka pytań, jako że mi na d-subie obraz lubi migotać, a czasem wtyczka wylatuje, wiec planuje kupić takiego z hdmi… czy na tym kabelku można ustawiać rozdziałki np 16/10…? czy hdmi jest lepsze od d-sub? będą smugi itp?

przez internet nie będę kupował ! dostępne sklepy to Agd euro RTV , komputronik , apollo

ja kupiłem samsunga SyncMster T220 i jestem bardzo zadowolony. 22 cale (1680x1050) polecam

Ja mam Samsung SyncMaster2243LNX i też super.

Ogólnie IMO Samsung bardzo dobry wybór :slight_smile:

a ja mam iiyamę e2208gds-b1 i jest supcio :slight_smile: monitor ma d-suba i dvi ale do karty jest podłączony przez hdmi o tak sobie;d

te szajsungi odpadają "Jedynym minusem jest podstawka, fakt ze mocna i wszystko sie trzyma lecz jak tylko lekko go dotkne to sie cały trzesie " + brak regulacji wysokości

Dodane 14.07.2009 (Wt) 9:06

yama jest za droga

Dodane 14.07.2009 (Wt) 9:31

zastanawiam się nad LG Flatron W2242S-PF

Ja polecam Benq e2200hda:

http://www.ceneo.pl/1859475

ja swojego kupiłem w tamte wakacje za 499 :smiley: a teraz najtańszy za 539 :smiley:

beznadziejną rozdzielczość ma …

A jaką ty byś chciał rozdzielczość 1024x768 ??

lepiej napisz jaką masz kartę graficzną. Bo może ona nawet nie obsługuje takiej rozdziałki.

podczas oglądania filmu w FullHd widać wszystkie nawet najdrobniejsze szczegóły

1680

x

1050 maxymalnie

zestawy-komputerowe-lipiec-2009-t267420.html

czyli ten lg będzie najlepszy? ma on regulowana wysokość?