Monitor a karta grafiki

Witam, mam pytanie czy karta graficzna ATI Radeon 9550 128mb do monitora Samsung SyncMaster 2253LW 22’ będzie wystarczająca aby płynnie wyświetlać obraz chodzi mi o normalne korzystanie z systemu, internetu oglądanie filmów oraz granie w gry wiadomo ze nie najnowsze czy jednak obraz będzie się zawieszał itp.?? Bardzo proszę o odp : :slight_smile: z góry serdecznie dziękuje :smiley: Czekam z niecierpliwością :lol:

Obraz będize OK. Problem może się pojawić wtedy, gdy będziesz chcieć pograć w jakoś nowszą gierkę na większej rozdzielczości to będzie się ciąć, bo będzie GPU za słaba i pewnie sprzęt.

mi chodzi o gierki typu Counter Strike jakieś MMORPG jak MU Online no i maxymalnie NFS Carbon który na Monitoże 19’ na średnich detalach i rozdzielce, działał całkiem całkiem żadnych mocniejszych gier nawet z mniejszym monitorem nie opłaca się instalować bo i tak grafika jest za słaba :frowning: reszta mojego kompa to CPU: AMD Athlon 64 3000+ RAM: 1GB Kingstone HDD: 160GB no i grafika podana wyżej.

To gry będą chodzić jak do teraz, a jak się ma większy monitor to aż kusi żeby pograć na większej rozdziałce i ja na twoim miejscu zaraz po kupieniu tego LCD (jest spoko) to bym zaczął zbierać na nowe części do kompa i wymienił m.in. grafe i proca.

problem w tym że grafikę mam na AGP bez PCI expres (na płycie) czyli musiał bym zmienić płytę główna a jak ją to jeszcze ram bo mam DDR1 a teraz płyty główne z pci- ex mają raczej DDR2 no i do tego procesor a jak to wszystko to jeszcze jakiś porządny zasilacz zęby nic nie poszło z dymem czyli wyszło by i tak na to że kupił bym nowy komputer a mi chodzi jedynie o to zęby nic się nie cięło tak jak dotychczas no a zapalonym graczem nie jestem wiec gry takie jak CS czy MU Online i Carbon mi starczą na takich ustawieniach jakie miałem :smiley:

Jak już wymieniać części w kompie to prawie wszystkie (możesz oprócz napędów i HDD) lub praktycznie wszystko nowe (obudowa, napędy, itd…)

Koszt to już od ok 1000zł możesz mieć całkiem OK zestaw.

no tak ale narzazie mało gram w jakieś mocniejsze gry a jak mam ochotę te idę do brata on ma całkiem mocny komp no i u niego gram a ten mój to taki do filmów internetu no i tych słabszych gier wiec jak narzazie działa, to szkoda by go wymieniać :smiley: