Monitor do gier do mojego PC

Witam.

Mam do was pytanie, a jednocześnie prośbę. Chciałbym kupić monitor, ale nie wiem jaki, tzn jaki rozmiar.

Mój komputer to:

Procesor intel core 2 duo e4500 podkręcony do 2,93.

Płyta główna Evga 650i ultra

Ramy 4gb kingston 800mhz DDR2

Karta graficzna Zotac 9600 AMP edition.

Zastanawiam się czy pod taką konfigurację wybrać monitor 20" czy 22" mam do wydania 1000 zł

Dodam że bardzo dużo gram w gry COD4 i nie może być mowy o żadnym smużeniu. Chciałbym także aby nowe gry chodziły równie płynnie w szczególności COD Modern Warfare2. Wiem że wygląda to trochę dziwnie, ale zajmuję się graniem w miare profesjonalnie tzn jestem czlonkiem klanu i gramy na ligach. Chodzi mi o to żeby FPSy nie spadały poniżej 70 na natywnej rozdzielczości. No i także jeżeli macie dla mnie jakieś modele to z chęciom się z nimi zapoznam. Z góry dzięki :slight_smile:

HP w2228h :slight_smile: jestem zadowolony 1684 godzin już przepracował i działa ok :slight_smile: żadnych problemów z czystym sumieniem polecam :slight_smile:

a ja polecam LG Flatron 19 panoramiczny L194WT

Zastanawiałem się nad tym HP ale nie wiem czy pociągnie na natywnej rozdzielczości gry, które dopiero wyjdą mówię tutaj o COD MW2. Interesowałem się także monitorami LG ale slyszałem ale nie wiem czy to prawda że mają bardzo słabą matrycę, smużą i mają nierówne podświetlenie. No i nie odpowiedzieliscie mi czy kupic 10" czy 22" a moze 19"

Dodane 28.02.2009 (So) 20:54

Jednak coraz bardziej oglądam i czytam recenzje i przekonuję się do firmy LG co byście mi polecili ! ! ! liczę na szybki odpowiedzi, bo chciałbym go szybko kupić i jak powyzej lepiej dla mojego kompa 20" 19" czy 22" maja mi chodzic gry plynnie :smiley: