Monitor Flatron T710BH drży i wydaje dźwięk

Witam. Problem jest do rozwiązania tak jak w temacie. Gdy włączam komputer obraz zaczyna lekko drżeć a monitor wydawać podejrzane, niebezpieczne dźwięki. Proszę o pomoc. (Mam nadzieję, że dałem odpowiedni tytuł - dla moderatorów)

Polecam zaniesienie monitora do jakiegoś serwisu tego raczej sam nie naprawisz.

Wszystko zaczęło się dziać, gdy obróciłem monitor. Tam z tyłu kabel nie zawsze styka i wtedy wypadł. Włożyłem go jak najdokładniej i nie działał. Tragedia. :cry: Czy to może być wina kabla?

Dodane 07.05.2011 (So) 20:06

Zdaje mi się, że kabel nie styka i dlatego jest taki dźwięk, ale go dociskam i nadal jest ten dźwięk. Ostatnio instalowałem (przedwczoraj) sterowniki do karty graficznej.To raczej nie problem ze samym monitorem, który mam nadzieje nie jest uszkodzony oraz mam nadzieję, że ktoś dobrze odpowie to nie będę musiał wydawać fortuny na serwis, ba! nawet na nowy monitor, a sprawdzałem i teraz monitory są drogie, więc proszę was abyście mi łaskawie i dobrotliwie pomogli z tym problemem.

P O M O C Y!!

To sprawdź na innym kablu to wtedy będziesz wiedział czy to wina kabla. Lub może to być wina gniazda w monitorze, ale najpierw sprawdź na dobrym kablu.

Jeśli to nie pomoże, to nie baw się już z takim monitorem w serwisy, naprawa może cię wynieść tyle co zakup nowego monitora. http://allegro.pl/nowy-acer-lcd-19-v193 … 59476.html Przesadnie drogie monitory teraz nie są. 279 zł kosztuje nowy lcd 19"

Ale przecież to jest niemożliwe, że od lekkiego przesunięcia w bok monitora, mógł się zepsuć!