Monitor gaśnie po załadowaniu Windowsa

Witam mam problem po załadowaniu Windowsa gaśnie monitor i włącza się tryb oszczędny co mam zrobić? Z góry dzięki za pomoc

Pozdrawiam

Jaką masz grafike??

Gf 5200Fx

Odpal w awaryjnym i przeinstaluj sterowniki od grafy. Albo pobierz i zainstaluj najnowsze sterowniki od grafy.

Masz podłączony komp pod TV??

Wchodzisz w Panel sterowania NVIDIA > konfigurowanie wielu monitorów > i tam wybierasz swój monit jako główny.

Jak nie możesz tego zrobić to przeinstaluj tery od grafy i wtedy powinny się ustawienia zresetować.

Jeśli komp był uruchamiany wczesniej z innym monitorem problem mogą powodować nieobsługiwane przez aktualny monitor ustawienia. Uruchom system w trybie awaryjnym - uruchomi się w niskiej rozdzielczości, we właściwościach wyświetlania po manewruj suwakiem zmiany rozdzielczości tak by aktywował się przycisk zastosuj. Potwierdź nim zmiany i spróbuj uruchomić kompa normalnie. Jeśli się uda ustaw sobie odpowiednią rozdzielczość. U mnie to zadziałało.

też miałam ten problem który sie pojawiał co jakiś czas wymieniałam karte graficzna i na troche poskutkowalo, póżniej sie coś odłamało weż sprawdź czy masz dobrze podłączony kabel do komputera :wink:

Wszystko już Ok Instalacja sterow w trybie awaryjnym pomogla Wielkie Dzięki!!\

Pozdrawiam

Może to wina monitora . Miałeś za dużą rozdzielczość ustawioną ??

Ale skoro już masz naprawiono to super :wink: