Monitor Gateway 22 LCD FPD 2275W

Witam

Zastanawia mnie jedna aukcja na allegro:

http://www.allegro.pl/item311720538_22_lcd_fpd2275w_rok_gwarancji_wroclaw_.html

zastanawia mnie dlaczego te monitory są takie tanie? na tej aukcji kosztuje 350zł a normalnym w sklepie 850zł…

czy te monitory są zrobione z jakiś gorszych części, czy po prostu taka promocja?

W opisie znalazłem : Monitor może posiadać od 4 do 20 linii na matrycy. :?

pewnie są to monitory z wyprzedaży serwisowej… generalnie nie polecam takich transakcji!

W domyśle zapewne niedziałających…

Dlaczego?? te za 400 posiadają linie na matrycy, ale te za 500 już ich nie mają. Mogą mieć widoczne ślady użytkowania na matrycy lub obudowie. Tak się składa że dowiadywałem się już jak to jest z tymi klasami monitorów u nich… odpowiedź uzyskałem następującą:

Jeżeli komuś zależy na stanie technicznym sprzętu to myślę, że na głupią ryskę nie powinien zwracać uwagi. Ceny nowego monitora są od 900 zł. Jutro będę u nich na sklepie więc opisze dokładniej jak to wygląda z punktu widzenia kupującego.


EDIT:

Mam ten monitorek za 500. Byłem u nich w sklepie i tam sobie wybrałem model. Obudowa w stanie idealnym, na matrycy jedna ryska ok 5 cm, slabo widoczna na bialym tle… a na kolorowym nie ma o niej mowy, wiec jak dla mnie to okazja jest calkiem niezla… dostajemy sprzet praktycznie za pol ceny

Jeśli mam być szczery to osobiscie odradzał bym eksperymentowanie z zakupem monitorów. Lepiej na samym początki dolożyć parę groszy i kupić coś nowego niż bawić się w odsyłanie monitorów do serwisu. Sam jestem bardzo zadowolonym posiadaczem Gatewaya FPD 2275W zakupionym w http://www.cnt.sklep.pl i z całą pewnością mogę powiedzieć że cena 879 zł za tego typu monitor nie jest przesadzona.

zgadzam sie z przedmówca, również jestem posadaczem tego monitra, i nie mam zadnych zastrzezen, fajnie świeci, i jak na taka cene ma bardzo dobre parametry, najlepeij przyjs osobiosce to tego sklepu, maja oddzail w krakowie i przetestowac, Pozdrawiam

Gateway to lipa, pełno napłynęło ścierwa do nas z Ameryki, zobaczcie jak zapanowały allegro. Ogólnie żeby trafić na dobry model trzeba mieć farta. Jak widać płacimy za to co otrzymujemy.

zapanowały allegro… tzn ze jest na nie popyt, gdyby takiego “ścierwa” jak to łądnie zostało napisane nikt nie kupowal, to by nie było tyle aukcji, a “farta” trzeba miec zeby trafic na jakis zrabany model!

nie wiesz co mówisz …

masz to chwalisz

Nie każdy, bo nowy za 1300 zł już nie jest lipą.

Vetius ,

odradzałbym ci branie tego monitora z allegro.pl

jak już to weź nowego ze sklepu albo np. Samsung’a 2232BW za 850zł

one sa takie take bo mozliwe ze patrzyles na aukce gdze jest wystawiny monitor z sortu A, jest to monitor nie urzywany lecz powystawowy, na ktorym moze pojawis sie mjakas plamka, ryska, czy wypalony piksel. przyklad monitor gateway’ja 2185W SORT A na matrycy samsunga S-PVA kosztuje ok 690 zl a zupelnie nowu ok 1000zl. tak wiec ceny sa dos konkurencyjne:) Polecam