Monitor,i klawiatura a zmiana stacji?

Chciałem wgrać system Windows do innej stacji , ale miałem tylko stacje więc podłączyłem ją do mojego monitora i klawiatury .

Użyłem dyskietek startowych , niestety gdy z powrotem podłączyłem monitor i klawiaturę do mojej stacji. Przy włączaniu komputera w czasie bottowaniakomputer pyta aby zaznaczyć właściwego użytkownika i kliknąć dalej , niestety obok nie ma żadnych ikonek użytkowinika , muszę dwa razy wcisnąć kombinację ALT+CTRL+DELETE i wteedy wyskakuje mi administrator i dopiero wtedy rusza dalsze ładowanie systemu. Jak to zmienić aby powrócić do poprzedniego stanu? Próbowałem w kontach użytkownika , ale tam jest tylko jeden użytkownik , administrator , i jeszcze gość , ale on jest wyłączony.

Jeszzcze jedno przestał działać mi mikrofon do skeypa czy to ma coś wspólnego z tym że użyłem monitora i klawiatury do innej stacji ?

Co teraz mam zrobić ??

Sprawdź wszystko - podłączenia.

Przy starcie wejdź do trybu awaryjnego XP i daj na ostatnia dobra działająca konfiguracja i zobacz.

Lub przywracanie systemu.

ze względu na wcześniej posiadany wirus doradzono mi aby wyłączyć przywrqacanie systemu, więc to chuba odpada tworzył on się właśnie zawsze gdy włączałem kompa .

A w jaki sposób uruchomić w trybie awaryjnym ?? i jak sprawdzić ?

Podłączenia ok , jeżeli chodzi o głos to też , jednak wtyczka była żle włożona , ale coś z tymi użytkownikami jest nie tak .

Przy starcie kompa trzymasz z reguły klawisz F8 i masz.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … b+awaryjny

start-> uruchom-> regedit

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon\SpecialAccounts\UserList

gdzie sprawdź czy sa utworzone klucze z nazwą usera, jeżeli tak, to daj im wartość 1, a jeżeli nie to utworz Nowy-> wartość DWORD daj mu nazwe swojego użytkownika a następnie wartość 1