Monitor ? Karta graf ? PRO_OBLEM

Witam ^^ mam mianowicie taki problem:

gdy komputer sie włacza i pokazuje sie juz puplit (trwa ładowanie programow z autostaru) nagle monitor(lub grafika) sie resetuje… a no tak że ie robic czarny ekran na chwile i potem wraca spowrotem na pulpit… przeszkadza mi to strasznie bo wydluza czekanie na korzystanie z komputera… ale to nie tylko to co mnie denerwuje po tym “resecie” gdy najade na jaki przycisk w trayu (prawy dolny róg ekranu) dopisek do tego programu… wezmy na ten przyklad GODZINĘ(czas) to to jaki jest dzien,miesiac i rok… pokazuje sie na ułamek sekundy… nie da sie tego wychwycic i znika ! mimo to ze myszka nadal znajduje sie na przycisku… drugim problemem jest to… ze komputer włącza sie tzw. efektem FALI czyli tak… jakbym mial jakies baaardzo stare sterowniki albo cos… moze to opisze… Napis ZAPRASZAMY i ekran i leci taka jakby niewidzialna gumka i go marze… wczesniej tak samo jest przy ekranie logowania gdy przechozi on w napis zapraszamy… a potem tak samo dzieje sie z ikonami na pulpicie… “znikajaą” efektem fali i potem wracają takim MRUGNIĘCIEM… eh :confused: help

Sterowniki= Monitor Plug and PLay (windows je jakos sam zainstalowal)

Dostawca- Microsoft

Data sterownika- 2001-06-06 (i chyba tu jest pies pogrzebany…)

Wersja- 5.1.2001.0

Radeon 9200 series 128mb

To ściągnąłem nanowsze stery z http://ati.amd.com/support/driver.html i tam wybralem dla win xp prof i dla mojego radka

BTW: mam Win XP prof. SP2 jezeli to cos zmienia^^

PS:Aha i nadodatek gdy zaznaczam opcje przy instalowaniu sterownika tego ATI zeby byl catalyst control panel… to i tak sie nei instaluje… bo po instalacji sterow JUZ mi kaze resetowac komputer… sad.gif wczesniej… pisal mi ze wymaga min. NET Framework czy jakos tam 2.0 to sciaglem i zainstalowalem 3.0 i powinien sie zainstalowac a co ? nie instaluje sie

EDIT: Uzylem AutoPatchera zeby zaaktualizowal system… ^^

te objawy dotyczą raczej zaśmieconego systemu

-zbyt dużo programów się uruchamia niepotrzebnie - przeczyść

rejestr programem np - jv16

przeglądnij msconfig i autouruchanianie

stery nie muszą być z CCC lepsze radeony

-a najlepiej rozważ możliwość formatu i instalacji systemu od nowa

No wlasnie system jest po formacie ^^ lepsze radeony ? tzn. ? skad moge sciagnac te stery ?

EDIT: Rejestr przeczyszczony ^^ monitor juz sie nei resetuje ^^ komputer włącza sie normalnie :smiley: tylko… nadal te ikonki w trayu… no nie pokazuje sie do nich opis :frowning: najezdzam i tylko MIGnie raz i sie wylacza (ten opis do danego programu) jak temu zaradzic ?