Monitor LCD 22' do 650 zł

Ja bym wybrał tego BENQ ze wzgledu na to że ma fullhd

Ja zdecydowałam się na tego LG W2252TQ-PF. I zdecydowanie polecam.

zastanawiałem się nad tym benq, ale martwiło mnie to, że ma FullHD bez wejścia DVI. No i samsung wygrał desingiem.

Po co porównywać czasy reakcji matrycy albo kontrast, gdy sposób wyznaczania tych wartości każdy producent sam sobie wymyśla? Więc porównywanie po tych parametrach (podobnie z kątami widzenia) mija się z celem. Lepiej poczytać opinie użytkowników albo jakieś profesjonalne testy.

Najważniejsza jest matryca, rozdzielczość i metoda podłączenia (analog/cyfra) no i oczywiście design. :slight_smile:

hmm i co wybrać ??? a co myślicie na temat SyncMaster 226BW ??

BenQ T2200HD albo E2200HD - czyli wersję z cyfrowymi interfejsami… wg producenta “T” wyceniona jest na niecałe 550zł ale narazie jest mało dostępna w Polsce (cyfrowe “E” z resztą też) tak więc musiałbyś wyczekać ten pare tygodni aby dobry interes ubić.

Oczywistą zaletą jest rozdzielczośc 1920x1080.

Ludzie którzy polecają monitory lcd za kontrast 10000:1 i czas reakcji 2ms nie mają najwyraźniej zielonego pojęcia o tych parametrach i o samej technologii lcd… To samo z kątami widzenia jak Adalbert wspomniał.

Naprawde ogromny kontrast i zupełnie niezauważalny czas reakcji dostępny jest tylko w plazmowych telewizorach…

Witam! czy ktoś napisze co lepiej wybrać??? czy brać tego LG ? czekam na odp! :slight_smile:

Pozdrawiam