Monitor LCD 22'' z HDMI

Witam

Mam 850 zł +/- 50 zł i potrzebuję kupić sobie nowy monitor. Niedługo zamierzam sobie kupić także konsolę PlayStation 3 więc monitor służył będzie głównie do grania w gry z tej konsoli. Zastanawiam się nad 3 monitorami:

IIYAMA E2208HDS

BENQ E2200HD

LG FLATRON W2252V-PF

Cena nie gra roli w tym wypadku bo wszystkie 3 mają zbliżoną więc tym proszę się nie sugerować. I teraz moje pytanie: Który najlepszy? Pierwsze 2 mają rozdzielczość Full HD ale matryca reaguje w przeciągu 5 ms natomiast model LG ma matrycę reagującą w przeciągu 2 ms ale nie ma rozdzielczości HD. Który zatem będzie lepszy do gier na PS3 które w większości są robione w HD (np. FIFA 09, Far Cry 2, GTA IV)? Który będzie lepszy pod kątem gier? Jak ważny jest czas reakcji matrycy w tym wypadku? Proszę o fachową pomoc gdyż jest to dla mnie bardzo ważne, pozdrawiam.

zdecydowanie http://www.agito.pl/powyzej-19/samsung- … 31310.html sam jade samsungi bo mam rozne modele w sklepie ale ten jest zaj…y 19 cali tez. Obraz żyleta. Zdecydowanie najlepszy jaki widzialem. Reszta moze “podkulic ogony” i …

Ja bym brał LG. Ma 30 dniową gwarancję na bad-pixele, 2ms reakcji jak napisałeś i ogólnie LG robi dobre monitory. Co do tego hd to niestety nie wiem czy ma to jakąś wielką różnicę

również jak tunczyk1 polecam Ci Samsunga T220HD. Sam na nim jadę od +/- 3 tygodni i żadnych problemów z nim nie mam, oprócz jednego subpixela:D… ale prawie go nie widać. Jakość obrazu idealna. Myślę, że jak za tą ceną, to monitor jak najbardziej opłacalny. A jak chcesz oszczędzić trochę kasy, to weź wersję bez karty TV

ale Samsung to koszt ok. 1000 zł a ja mam 850 +/- 50 zł :frowning: więc w grę wchodzą te 3 wymienione przeze mnie

http://www.ceneo.pl/1428135

masz:) tu jest bez karty TV. A na niej chyba Ci nie zależy. Co prawda nie ma on rozdzielczości HD, ale jeśli nie jest to dla Ciebie niezbędne, to go bierz:P

osobiście mam samsunga T220HD i jest naprawdę super ma 10000;1 kontrast dynamiczny więc polecam, ale to moja opinia wybór należy do Ciebie. Pozdrawiam

eh… Czytajcie ze zrozumieniem… Napisałem przecież że potrzebuję monitor do gier HD na PS3 więc monitor z HD jest raczej niezbędny…

no wiesz, HD do gier NIEZBĘDNY nie jest. Poleciłem Ci to co z mojej strony uważam za słuszne:)

Najlepsze 22" w teście PCW 12/08. Brałbym to.