Monitor LCD - który wybrać?

Muszę zakupić nowy monitor, bo stary się już posypuje(to znaczy kolory siadają i wogóle jest do bani - 15 cali :x ). Więc moje pytanie - jaki monitor i jakiej firmy polecacie, oraz dlaczego. Szczególnie zależy mi, żebyście opisali mi swoje wrażenia z użytkowania monitorów będących w waszym posiadaniu(jeśli możecie mi go polecić). Chce kupić monitor 19-calowy. Nie mam określonej jeszcze kasy na ten sprzęt, ale nie mam też kokosów więc licze na propozycje cenowe z tzw. średniej półki. 8)

Dziękuje za uwagę i liccze na odpowiedzi nie tylko od fachowców ale też od zwykłych ludzi. :slight_smile:

Kupiłem 2 m-c temu monitor LG 1919s za 750PLN i za takie pieniądze jestem zadowolony

Ja mam 19’ panoramę LG L192WS. Kosztowała mnie 5100kc (ok. 749plz). Sprawuje się naprawdę super.

Benq FP91GP ma matryce MVA ~850 zł. Kupuj coś na MVA lub PVA. Do gier jednak najlepsze są CRT np Samsungi Sync Master z plamką 0,20. Osobiście mam Samsunga SM 740BF 17’’ 2ms, dobry w internet/ pisanie i inne, ale w grach jakiego bym nie oglądał to CRT wygrywa. LCD są ~ 2 cm większe od CRT, miałem CRT 17, po zmianie na LCD 17 jest różnica w wielkości.

Zapoznaj się z tą stroną i zmień tytuł na konkretny, używając

funkcji icon_edit.gif

Dziekuje za te opinie. :?