Monitor LCD + tuner

Witam! Na początku ostrzegam że na tym się nie znam więc proszę o wyrozumiałość :slight_smile: Popsuł mi sie telewizor więc chciałam kupić nowy, ale słyszałam ze można podłączyc do monitora tuner TV. A co z antena? W tym tunerze bedą już programy?? Czy trzeba do niego podłączyc antene i na monitorze bedą tylko te progta,my z anteny? A do tego nie potrzeba komputera?? Bo mam laptop… Czytałam tez że niektóre tunery są z kartami TV a niektóre bez czyli trzeba dokupić… to jak sie kupi lepsza to bedzie na niej więcej programów ?? Proszę o szybka odpowiedź bo zamierzam jutro go kupić. I z góry dziekuje za odpowiedź:):):slight_smile:

jeśli masz tylko laptop to możesz kupić tuner tv zewnętrzny, podłączasz pod niego antenę i masz w laptopie TV

a jeśli masz stacjonarny komputer to możesz kupić tuner zewnętrzny (podłączany np. pod złącze PCI), do niego także musisz podłączyć antenę

Czyli jakiś dodatkowych(opricz tychz anteny) kanałów nie będe miała?? Tez sie zastanawiałam zeby z laptopa zrobic TV ale jakos mi go żal bo by ciagle chodził… Dzięki za odp :slight_smile:

aha a co z ta karta TV?? ona nie daje jakiś programów??

no nie będzie dodatkowych

są też takie tunery, które montujesz bezpośrednio na monitorze LCD i możesz wtedy oglądać TV bez włączania komputera

jak jeszcze chcesz coś wiedzieć to pytaj :slight_smile:

Aha;-/ chyba kupie telewizor bo myślałam ze nie bedze potrzebiwała anteny i bede miała więcej programów. Szkoda :-x … dzięki za odpowiedź :slight_smile: :smiley: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: