Monitor LCD + tuner

(Gohika) #1

Witam! Na początku ostrzegam że na tym się nie znam więc proszę o wyrozumiałość :slight_smile: Popsuł mi sie telewizor więc chciałam kupić nowy, ale słyszałam ze można podłączyc do monitora tuner TV. A co z antena? W tym tunerze bedą już programy?? Czy trzeba do niego podłączyc antene i na monitorze bedą tylko te progta,my z anteny? A do tego nie potrzeba komputera?? Bo mam laptop... Czytałam tez że niektóre tunery są z kartami TV a niektóre bez czyli trzeba dokupić... to jak sie kupi lepsza to bedzie na niej więcej programów ?? Proszę o szybka odpowiedź bo zamierzam jutro go kupić. I z góry dziekuje za odpowiedź:):):slight_smile:

(efazeti) #2

jeśli masz tylko laptop to możesz kupić tuner tv zewnętrzny, podłączasz pod niego antenę i masz w laptopie TV

a jeśli masz stacjonarny komputer to możesz kupić tuner zewnętrzny (podłączany np. pod złącze PCI), do niego także musisz podłączyć antenę

(Gohika) #3

Czyli jakiś dodatkowych(opricz tychz anteny) kanałów nie będe miała?? Tez sie zastanawiałam zeby z laptopa zrobic TV ale jakos mi go żal bo by ciagle chodził... Dzięki za odp :slight_smile:

(Gohika) #4

aha a co z ta karta TV?? ona nie daje jakiś programów??

(efazeti) #5

no nie będzie dodatkowych

są też takie tunery, które montujesz bezpośrednio na monitorze LCD i możesz wtedy oglądać TV bez włączania komputera

jak jeszcze chcesz coś wiedzieć to pytaj :slight_smile:

(Gohika) #6

Aha;-/ chyba kupie telewizor bo myślałam ze nie bedze potrzebiwała anteny i bede miała więcej programów. Szkoda :-x ... dzięki za odpowiedź :slight_smile: :smiley: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: