Monitor LCD

Witam.

Chciałbym kupić nowy monitor LCD. 22 cale (jeśli jest nieco mniejszy a bardziej by się opłacał, to może być). Cena około +/- 1000 zł.

Do domowego zastosowania, solidny, bezawarny i sprawdzony.

Najlepszy, jaki może być w tej cenie.

Dlatego też proszę o szczerą pomoc. Chciałbym kupić porządny sprzęt, tzn. taki na dłuższy czas. Proszę o dopasowanie JAK NAJLEPSZEGO sprzętu. Wiem, że są na tym forum osoby świetnie orientujące się w kwestiach komputerowych. Liczę na Was. Pozdrawiam. :slight_smile:

LG W2252TQ-PF

Iiyama 2201w b2 lub b1 bo nie ma wielkich roznic miedy ztymi modelami :slight_smile:

Proszę również o linki. :slight_smile:

A ja go mam i bym nie sprzedał nawet za 250 euro :wink:

a jaki był powód sprzedaży? :>

http://allegro.pl/item400537411_iiyama_e2201w_b1_dvi_2ms_1000_1_0_bad_pixel.html porzadna firma :slight_smile: kupilem monitor w poniedzialek o 8 rano, pzrelew wyszedl o 8.15 a we wtorek nastepnego dnia o 11 monitor byl u mnie :slight_smile: bardzo poelcam tego allegrowicza i ten monitor :slight_smile:

iiyama 2201w też jest OK

A może warto kupić 20-calowy, ale za to z lepszymi funkcjami (lepszy kontrast itd.)? Co proponujecie?

Czego nie chcesz 22"? Prawdziwa rozdzielczość 1680x1050 jest w 22"… W 20" taka rozdzielczość = mniejszy pixel. Troche bez sensu.

Btw u mnie monitor nie miał żadnych bad/sub -pixeli.

A nie jest po prostu za duży? Teraz mam 17-calowy i dla mnie nie jest mały…

Nie mówię, że nie chcę 22-calowego. Chcę, byście mi doradzili. :slight_smile:

zupełnie Cię nie rozumiem :o

Od kiedy to jest prawdziwa i nieprawdziwa rozdzielczość? Rozdzielczość jest albo jej nie ma. Pixel z def. jest to najmniejszy element obrazu bitmapowego.

Czyli jak będzie lepiej?

ja proponuej 22 cale bo to taka fajna weilksoc ze nie tzreba biegac oczami po ekranie, itp :slight_smile: do filmow i do gier :slight_smile:

LG czy Samsung?

Idź do sklepu i się przekonaj, który lepszy bo tak na necie patrzyć po specyfikacji i na tej podstawie kupować to wiesz.

No jak. Przecież optymalna rozdzielczość 1680x1050pixeli jest dla monitorów 22". Jeżeli w 20". czy nawet w 19". calowych monitorach jest taka rozdzielczość tzn, że pixel jest mniejszy.

Kupiłem LG W2252TQ-PF.

Dziękuję za pomoc. :slight_smile: