Monitor LG FLATRON L1732S się wyłącza sam

Witam! Mam problem. Posiadam monitor, który wymieniłem powyżej i po włączeniu czegokolwiek wyłącza się a raczej przyciemnia do takiego stopnia, że prawie nic nie widać w 95%. Nie tylko po włączeniu jakiegoś programu, ale ogólnie nawet gdy go włączam to podczas logowania. Reinstalowałem sterowniki od karty graficznej ale nici z tego. Podczas gdy się sciemnia to normalnie dioda zasilania świeci. Proszę o pomoc :frowning:

Uszkodzony któryś z podzespołów podświetlenia, sam mam L1730s i w moim przypadku padł inwerter i kondensatory. Koszt naprawy u mnie wynosił 150zł

Boshe… Może ktoś jeszcze coś powie na ten temat czy coś może innego jest powodem.

Nie spadł ci czasem na biurko? To może byś uszkodzenie matrycy.

Nie spadł. Wyłączyłem dzisiaj komputer potem włączyłem i po włączeniu podczas logowania zgasł (przyciemnił się) więc go wyłączyłem od zasilania i podłączyłem z powrotem, lecz dalej to samo.

Mieszkasz niedaleko serwisu? Ja mam blisko i sprawdzanie komputera i innych rzeczy jest gratis(pod warunkiem że coś kupisz).

Mój sąsiad ma firme informatyczną, więc jutro się do niego wybiorę. Dzięki za pomoc.

Na odległość to tak trudno stwierdzić…