Monitor LG FLATRON L1732S się wyłącza sam

(Djtomasek) #1

Witam! Mam problem. Posiadam monitor, który wymieniłem powyżej i po włączeniu czegokolwiek wyłącza się a raczej przyciemnia do takiego stopnia, że prawie nic nie widać w 95%. Nie tylko po włączeniu jakiegoś programu, ale ogólnie nawet gdy go włączam to podczas logowania. Reinstalowałem sterowniki od karty graficznej ale nici z tego. Podczas gdy się sciemnia to normalnie dioda zasilania świeci. Proszę o pomoc :frowning:

(Riff) #2

Uszkodzony któryś z podzespołów podświetlenia, sam mam L1730s i w moim przypadku padł inwerter i kondensatory. Koszt naprawy u mnie wynosił 150zł

(Djtomasek) #3

Boshe... Może ktoś jeszcze coś powie na ten temat czy coś może innego jest powodem.

(Smerfy107) #4

Nie spadł ci czasem na biurko? To może byś uszkodzenie matrycy.

(Djtomasek) #5

Nie spadł. Wyłączyłem dzisiaj komputer potem włączyłem i po włączeniu podczas logowania zgasł (przyciemnił się) więc go wyłączyłem od zasilania i podłączyłem z powrotem, lecz dalej to samo.

(Smerfy107) #6

Mieszkasz niedaleko serwisu? Ja mam blisko i sprawdzanie komputera i innych rzeczy jest gratis(pod warunkiem że coś kupisz).

(Djtomasek) #7

Mój sąsiad ma firme informatyczną, więc jutro się do niego wybiorę. Dzięki za pomoc.

(Smerfy107) #8

Na odległość to tak trudno stwierdzić...