Monitor LG

Jak zainstalować srerownik do monitora LG T710 na XP? Próbowałem juz chyba wszystkiego i dalej nie chce sie mi zainstalować

Menedżer urządzeń->Monitory ,wskazujesz monitor następnie należy

kliknąć Aktualizuj sterownik… wkładasz płytę do napędu tą co otrzymałeś

przy zakupie monitora i po problemie.

tak też już próbowałem i nic

sterownik masz na płytce czy na dysku twardym? wyskakuje jakiś błąd? komunikat?

sterownik mam na płytce

instalacja idzie jak trzeba ale sterowniki sie nie instalują

w jaki dokładnie sposób instalujesz te sterowniki?

instaluje przez menadżera urządzeń > zakładka monitor > aktualizuj sterownik i sterownik wybieram sam z listy bo inaczej automatycznie nie znajduje

I jaki system podaje komunikat.

Może odinstaluj całkiem monitor i dodaj nowy sprzęt sterowniki podasz z dysku CD,lub to samo po restarcie kompa.

też już było i nic :frowning:

Złączono Posta : 22.01.2006 (Nie) 11:39

komunikat jest taki że zainstalowano oprogramowanie i wszystko jest dobrze

wszystko wygląda tak jaby stery zostały zainstalowanie ale nie zostają

zrób tak

menadżer urządzeń -> monitor -> sterownik -> aktualizuj sterownik -> jak otworzy się kreator to zaznacz opcję Nie tym razem -> Dalej -> Zainstaluj z listy lub okrelonej lokalizacji (zaawansowane) -> Dalej -> Zaznacz Nie wyszukuj, wybiorę sterownik do zainstalowania -> Dalej -> Wybierz Z dysku -> Zaznacz napęd w którym zanjduje się płyta ze sterownikami i dlaje otwórz katalog w którym znajdują się sterowniki do Twojego monitora

ja tak zrobiłem, bo początkowo też nie mogłem zainstalować sterowników do mojego LG wybierając opcję Automatycznie, ale cierpliwość w końcu popłaca

właśnie

ja też tak robię i nic to nie daje

ten sposób też nie pomaga?

niestety nie :frowning:

A może sterowniki na płycie CD nie takie lub uszkodzone,ściągnij nowe i zrób jeszcze raz.

w tym problem że LG nie udostępnia akurat tych sterowników właśnie do tego minitora

chyba masz rację, szukałem na necie i nic nie znalazłem do tego monitora, ewentualnie mógłbyś sie wybrać do jakiegoś sklepu ze sprzętem LG w którym by Ci coś poradzili lub jeszcze skontaktuj się z serwisem LG

Dzięki za pomoc

Z tym da się żyć, ale skontaktuje się z LG