Monitor mi mruga

Witam,

mam problem z monitorem i zupełnie nie wiem co się dzieje. Mam Samsunga, lcd flatron slim i od kilku dni mruga mi po włączeniu. Na początku mrugał zanim włączyłam kompa , ale w tej chwili już mruga po zalogowaniu systemu, czyli jakby się to poszerzało. Zupełnie nie wiem co mam robić, boje się, że za chwilkę zostanę bez kompa :frowning: Niby sprawdzałam wszystkie kable, działają. Pomocy :frowning:

Jeszcze chciałam dodać, że po tym pierwszym mruganiu potem wszystko wraca do normy i działa normalnie, przynajmniej na razie. Choć martwi mnie to, że mruga coraz dłużej.

Zainstalowales sterowniki do grafiki ? I czy przy mruganiu miga dioda oznaczajaca wlaczenie monitora ?

dioda nieraczej nie, nie zwróciłam uwagi. nic nie robiłam z kompem. po prostu pewnego dnia zaczął mi ekran mrugać ;/

dodam jeszcze, że monitor mruga przed włączeniem kompa.

a przy mruganiu słychać takie " pykania " ?? możliwe że spaliło się coś w monitorze przy zasilaczu … wiele osób tak ma z monitorami Samsunga … naprawa około 100 zł

hej,

dziś sprawdziłam dokładnie, dioda mi nie mruga wcale, monitor tez tym razem mrugał znacznie mniej po włączeniu. Nie słychać żadnego pykania.Nie mam pojęcia o co mu biega.

Dodane 12.04.2011 (Wt) 20:51

Nikt nie pomoże? A teraz włączyłam i było źle znów :frowning: Widzę, że posty przeniesiono do Sterowników. Myślicie, ze to o to chodzi?