Monitor mignie i zwalnia

Witam

Mam następujący problem , przy włączaniu niektórych aplikacji (gg , internet explorer , instalatory) często zdarza się , że monitor mignie kilka razy , komputer przywiesi się na jakieś 2 minut , i później ciągle się już przywiesza. Formatowałem dysk , instalowałem win na innej partycji , próbowałem różnych wersji systemu , ram sprawdzony. Wie ktoś co może być powodem? Dodam jeszcze , że przejechałem komputer masą programów typu antyvir , malware , ccleaner itp. Nie sądzę , żeby za to był odpowiedzialny jakiś proces , bo nawet na czystym systemie , na którym mam przykładowo zainstalowanego tylko firefoxa i gg dzieje się to samo. Odtwarzałem obrazy starego systemu , który zawsze śmigał - efekt ten sam.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam

Bardzo podejrzana jest karta graficzna. Sprawdź jej temperatury oraz w jakiś grach 3d

Przy dużych obciążeniach (np. w programach typu Cad lub grach) nic się nie dzieje. Sprawdziłem temperaturę , dzieje się to nawet przy 50stopniach, podczas małego obciążenia temperatura wynosi ok 55stopni

Przeniesione Problemy :arrow: Hardware

  • być może Twój zasilacz ma jakieś problemy, włóż jakiś inny zasilacz do kompa i zobacz czy problem będzie się powtarzał

  • może winny jest dysk twardy, użyj jakiegoś programu do kontroli SMART, np. hdhealth lub hdtune, i zobacz jaka jest kondycja Twojego dysku

  • jeśli nie masz dostępu do innego zasilacza, zmierz napięcia na poszczególnych liniach swojej zasilki, opis jak to zrobić znajdziesz tu

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1199202.html

Pozdrawiam