Monitor nie reaguje na włączenie komputera

Witam.

Mam taki malutki problem. Otóż kiedy chciałem wyczyścić komputer a mu to się należało bo kurzu to pewnie miał z centymetr ale to tak już śmiechem żartami. Wracając do tematu. Chciałem wyczyścić komputer. Wszystko ładnie pozdejmowałem karta graficzna, chłodziarka procesora i procesor. Kiedy już wszystko poskładałem, zadowolony że komputer już nie będzie mi tam wył i będzie lepiej chodził, włączam. Czekam chwilkę a tu nic. Monitor czarny. W ogóle nic nie wyświetla. Tak jakbym nie włączył komputera. Kiedy odłączam kabel każe sprawdzić przewód sygnałowy. Po podłączeniu do komputera włącza się tryb oszczędny a dalej cisza. Nic się nie dzieje. Nawet jak jest podłączony monitor do kompa. Monitor działa w 100% bo testowałem go podłączając do laptopa. Zasilacz też działa bo wszystkie wiatraczki się kręcą. Nie mam pojęcia co mu zrobić żeby normalnie wrócił do życia. Mam nadzieję ze ktoś mi pomoże.

Pozdrawiam Kamil.

To komputer nie reaguje na uruchomienie, najpierw wyjmij kazda kosc pamieci i uruchom z jedna

Mam dwie i na jednej reaguje. Co może być z drugą ?

Na ekranie pojawia się informacja:

CMOS checksum error - Defaults loaded

Warning! Now System is in Safe Mode

Please re-setting CPU Frequency in the CMOS setup

Każe mi nacisnąć F1. Naciskam F1 i pojawia się komunikat:

Brak pliku NTLDR

Naciśnij Ctrl+Alt+Del, aby zrestartować.

Zresetuj BIOS, uruchom komputer, później wsadź drugą kość i spróbuj uruchomić. Jeśli znowu błąd będzie się pojawiał, włóż płytę systemową i napraw.

Wszystko działa. Dziękuję za pomoc.