Monitor nie wlacza sie

Siemka!Jeśli nie ten dział to proszę o przeniesienie.

Mam taki o to problem z komputerem od jakiegoś czasu działo się tak ze jak się na nim posiedziało jakiś czas wyłączyło się go i po jakiś 15 min chciało włączyć to nie pojawiał się obraz.Pierwsza diagnoza to był monitor ale sprawdzałem na innym i to samo.Następnie graficzna ale na zintegrowanej to samo się działo.Potem myślałem ze to zasilacz ale kopiłem nowy i dalej tak się dzieje.W końcu ostatnio wymieniłem 90% części komputera:obudowa,płyta główna,dysk,procek,ramy, tak ze ze starych części został tylko cd-rom :smiley: ale ostatnio zaobserwowałem ze dzieje się tak jak wcześniej.Był już w "serwisie"i to nie jednym ale nie mogą dojść do tego co to może być.Może to od chłodzenia?Są tam tylko 2 wiatraki jeden w zasilaczy a 2 do chłodzenia procka.Proszę o pomoc! !!

P.S

Umieściłem to w tym dziale bo mam wgranego Windowsa 7;P a pod żaden inny dział problem nie pasował.

PZDR!

EDIT:Może być?:stuck_out_tongue_winking_eye:

Psycho2390 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Poza tym

Przeinstaluj stery do urządzeń sterujących. Albo wyłącz wyłączanie monitora w celu oszczędzania energii.

Stawiam na tryb oszczędzania energii w windzie. Wyłącz tę opcję jak i tę wygaszającą monitor po jakimś czasie(ustaw na nigdy) problem powinien zniknąć.

możesz dokładnie powiedzieć gdzie się to znajduje w Windows 7?

Panel sterowania\System i zabezpieczenia\Opcje zasilania\Edytowanie ustawień planu

tam mam ustawione dobrze.