Monitor no signal

Witam. podlaczalem kabel do karty tv ale ona nie byla przykrecona i spadla na karte graficzka(komputer byl wlaczony) i wtedy zgasl monitor i pisze ‘no signal’ czy karta mogla sie spalic?;/ ciagle jak wlaczam komputer to na monitorze pojawia sie no signal i gasnie,

Jak kabel spadł? W środku komputera? Karta mogła się poluzować więc wyłącz PC i dociśnij ją do płyty głównej i dociśnij dodatkowe zasilanie (o ile jest), sprawdź czy dobrze podpiąłeś kabel do monitora od strony karty i monitora. I nie rozumiem

od kiedy to kabel wsadza się to środka komputera?

Wszystko probowalem podlaczac, dociskac itp ale bez skutku;/ Chodzi o to ze karta TV nie byla dobrze wlozona i nie byla przykrecona, wsadzalem kabel z zewnarz i spadla do srodka na karte graficzna i wtedy ot sie stalo;/

Aaaaaa to karta Tv spadła? Wykręć obie sprawdź czy normalna nie uległa widocznemu (dla oka) uszkodzeniu i włóż ją (tylko tą normalną).

Czy karta działa tzn. czy wiatraczek działa itp.?

probowalem na nowo ja wkladac. Nie mam wiatraku w karcie mam taka 731591899-Asus_EAH3650.jpg

To jedyne co możesz zrobić to sprawdzić kartę na innym PC (np. u kolegi) na innym monitorze (i wszystkim innym)