Monitor philips 170s mrugające menu

Bardzo prosze o pomoc w problemie który doskwiera od 3 dni mojemu monitorowi, mam z tego powodu bardzo wysokie ciśnienie i ciężko jest mi opanowac się bez używania wulgaryzmów ale przejdę do rzeczy: Na monitorze są oczywiście te podstawowe przyciski do sterowania np jasnoscia, kontrastem itp, i jest także przycisk menu po którym włącza się właśnie panel menu. Problem tkwi w tym że na monitorze mruga mi to okno menu jest to spowodowane takim samym efektem jak bym sobie ten przycisk wciskał co 2 sekundy, czyli włączam to menu i znowu wciskam a jest ustawione “exit” więc menu się wyłącza i tak sobie mruga i mruga cały czas. Ten monitor ma taka opcje że jak się trzyma ten przycisk około 15 sekund to wychodzi informacja “przyciski zablokowane” potem znowu 15 sekund to wychodzi ze odblokowane, czasami to też się zdarza, oczywiście ja tego przycisku nie wciskam a te manewry sie wykonują… Trwa to czasami około godziny potem np godzina bez problemu ale potem znowu to samo, wydaje mi sie ze jest to usterka monitora a nic od strony komputera, zaden wirus itp… moze jest jakieś przebicie co powoduje ze ten przycisk sam się wciska? (oczywiscie on sie nie wciska mechanicznie tylko jest efekt tak jakbym ja go wciskal a nie wciskam)

Dzieki za pomoc, mam nadzieje ze monitor nie jest do wymiany… :slight_smile:

Na 100% jest to problem z samym monitorem. Rzecz zapewne prosta do naprawienia, ale musiałbyś to oddać komuś, kto się zna na takich rzeczach.

Od wczoraj mam ten sam problem ze swoim 170S. Wiec nie jest to unikalny przypadek…

jeśli chodzi o mnie to nagle od 2 tygodni problem zniknął :slight_smile: bardzo mnie to cieszy i mam nadzieje ze juz nie wróci

U mnie również pojawił się problem z mrugającym menu :(.